banner69

Anadolu Isuzu’dan Erzurum ulaşımına 7 Isuzu otobüs

Erzurum Büyükşehir Belediyesi kentiçi ulaşım filosuna 5 Isuzu Citibus, 2 Isuzu Citiport olmak üzere toplam 7 Isuzu otobüs ekledi.

banner114
SERVİS TAŞIMA 17.01.2019, 12:44 17.01.2019, 13:06 Taşıma Dünyası
Anadolu Isuzu’dan Erzurum ulaşımına 7 Isuzu otobüs
Erzurum Büyükşehir Belediyesi kentiçi otobüs filosuna 7 Isuzu otobüs ekledi. Araçlar düzenlenen etkinlik ile tanıtıldı. Araçların tanıtımına Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Enerji A.Ş Genel Müdürü Mehmet Uludeveci,  belediye yetkilileri ve Anadolu Isuzu Satış Yöneticisi Ferhat Sancaklı, Araz Otomotiv’in sahibi Ceyhun Araz ile çok sayıda davetli katıldı. 


6’s CNG’li, 1 araç dizel 

Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen. “Şehrimizde insanlarımızın refahını artırmak, beşeri sermayemizi güçlendirmek, modern ve yaşanabilir bir kente ulaşmak için kamu kaynaklarını yatırıma çevirmeye devam ediyoruz” dedi. Başkan Sekmen, daha çevreci ve ekonomik olması dolayısıyla CNG’li otobüs alımının gerçekleştirildiğini belirterek, “Bu otobüslerden 5’i 9 metre, 2’si de 12 metre uzunluğunda.  Bu araçların 6’sı doğalgazla 1’i de dizelle çalışıyor. Son derece konforlu ve yüksek güvenlik donanımına sahip yeni araçlarımız halkımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.  


5 Citibus, 2 Citiport Erzurum ulaşımında 

Anadolu Isuzu Satış Yöneticisi Ferhat Sancaklı da törende bir konuşma yaptı.”Bugün burada, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Enerji A.Ş.’nin toplu ulaşımda kullanılmak üzere seçtiği Anadolu Isuzu’nun yeni CNG yakıtlı otobüslerinin teslimatı için bir araya geldik” diyerek konuşmasına başlayan Ferhat Sancaklı, “Sınıfının en yeni, en konforlu, en güvenli ve en performanslı aracı olan, aynı zamanda yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın da ulaşımda kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayan Avrupa ‘nın en çok tercih ettiği ödüllü otobüsümüz Isuzu Citiport‘lardan 2 adet, bir başka aracımız olan Isuzu Citibus ‘dan 5 adet olmak üzere toplamda 7 araçlık bir teslimat gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de, Türk işçilerimizin emeğiyle üretilen ve Erzurum halkının hizmetine sunulacak olan modern toplu taşıma araçlarımızın uzun yıllar bu güzel şehrin insanlarını taşıyacak olmasından dolayı ayrı bir mutluluk duyuyoruz.Bu projenin hayata geçmesinde emeği olan, başta vizyonu ile projeyi başlatan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen ve ekibine, markamızı tercih eden Enerji A.Ş Genel Müdürü Sayın Mehmet Uludeveci ‘ye ve bu araçların satışında vermiş olduğu desteklerden dolayı Araz Otomotiv sahibi Sayın Ceyhun Araz’a teşekkürlerimizi sunuyorum. Isuzu Citiport ve Citibus otobüslerimizin Erzurum halkına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 

Yorumlar (0)
banner116
25
açık
banner119