banner92

Taşıma sektörü temsilcilerini seçti

İstanbul Ticaret Odası’nın seçimleri yapıldı. Taşımacılar da üç komitede kendilerini meclis üyesi ve komite üyesi olarak temsil edecek mensuplarını belirledi.

banner113
MESLEK KRL 27.05.2013, 12:09 27.05.2013, 12:29
Taşıma sektörü temsilcilerini seçti
banner100
banner95
İstanbul Ticaret Odası üyeleri TT Arena’da sandık başında toplanan 336 bin üyenin temsil edildiği İTO’da 81 ayrı meslek grubu (komitesi) bulunuyordu. Taşımacılık faaliyeti mensupları üç komitede temsil edilirken 22 nolu komite şehiriçi her çeşit (demir, kara, deniz) taşıma hizmetleri, 23 nolu komite şehirlerarası her çeşit (kara, hava, deniz, demir) seyahat ve her çeşit acentelik hizmetleri, 24 nolu komite ise her çeşit (kara, demir, deniz, boru hattı) taşımacılık ve lojistik hizmetler mensuplarından oluşuyor. 

Tüm yük taşımacıları 24 nolu komitede yer alırken yolcu taşımacıları taşıma mesafesine göre iki komiteye (22 ve 23) dağıldı.

22 Nolu Meslek Komitesi 

Tursan Taşımacılık, Gürsel Turizm, İlkem Turizm, Grand Medical Services Sağlık ve Turizm Hizmetleri, Ateş Tur Otobüs İşletmeleri, Nergiz Turizm, Çağdaş Kartal Taşımacılık ve Turizm Servis Hizmetleri, Yüzbaşıoğulları Turizm, Güler Turizm, Albayrak Toplu Taşıma, Ayça Otomotiv İnşaat. 

23 Nolu Meslek Komitesi 

Vista Turizm, Ulusoy Seyahat, Emir Turizm, M.A.S Turizm, Sümer Seyahat, Mini Tur Seyahat, Majak Turizm, Karacı Turizm, Gülentur.
Mustafa Yıldırım ve Tahsin Yücefer, meclis üyesi olurken, Sümer Yığcı ve Mehmet Öksüz komitede yer alan isimler oldu.

24 No’lu Meslek Komitesi

Genel Transport Nakliyat,  Hilal Trans Uluslararası Nakliyat,  Kilerci Uluslar arası Nakliyat, TRİO Sped Uluslararası Taşımacılık, Upi Trans Taşımacılık ve Ticaret, Baynak Uluslar arası Nakliyat Turizm, UNO Uluslararası Nakliye, Admer Taşımacılık, Sınırlı Sorumlu Haydarpaşa Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
Yorumlar (0)
banner92
5
açık