İstanbul Özel Halk Otobüsçüsünün tercihi Conecto

Mercedes-Benz Türk İstanbul Halk Otobüsü’ne 4 adet Conecto satışı gerçekleştirdi.

16 Nisan 2019 Salı 11:35
Bu haber 3545 kez okundu
İstanbul Özel Halk Otobüsçüsünün tercihi Conecto
İstanbul şehir içi ulaşım hatlarındaki Conecto araçların sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Conecto Mehmet Tuğsal’a ve 1 adet Conecto da Selami Alan’a teslim edildi. Teslimat sırasında, Conecto otobüslerinin yüksek dayanıklılığına ve Mercedes-Benz Türk ile yapılan bu birlikteliğin sağladığı ayrıcalık hissine vurgu yapıldı. 

Şehir içi yolculuğun adresi Mercedes-Benz Conecto

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Özel Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Conecto, Veysi Ekin’e teslim edildi. Yetkililer, Conecto’yu düşük işletme maliyeti ve düşük yakıt tüketimi özelliklerinden dolayı tercih ettiklerini ve Mercedes-Benz’e duydukları güveni dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Conecto, Cengiz Öztürk ve Mustafa Öztürk’e teslim edildi. Teslimat sırasında yetkililer, Conecto otobüslerinin yakıt dostu performansına ve düşük işletim maliyetlerine vurgu yaparken, Mercedes-Benz kalitesine duydukları güven nedeniyle Conecto’yu tercih ettiklerini dile getirdiler.

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
Arşiv