banner91

banner115

banner92

SEÇ Turizm 14 NEOPLAN Tourliner aldı

Türkiye’nin öncü firması Dünyadaki en büyük NEOPLAN filosuna sahip: SEÇ Turizm dev filosunu, 14 adet NEOPLAN Tourliner EfficientLine ile daha da güçlendirdi

banner114
D1-ŞEHİRLERARASI 28.04.2015, 11:05 28.04.2015, 11:13 Taşıma Dünyası
SEÇ Turizm 14 NEOPLAN Tourliner aldı
banner100
Sektörün lider firmalarından SEÇ Turizm, tercihini yine; yüksek teknolojisi, kalitesi, yakıt tasarrufu ve ekonomik işletme maliyetleri ile pazarda öne çıkan otobüsün premium markası NEOPLAN’dan yana kullandı. SEÇ Turizm, tamamen NEOPLAN otobüslerden oluşan filosunu, 14 adet Tourliner EfficientLine ile daha da güçlendirdi. 

Türkiye’nin önde gelen otobüs firmalarından olan SEÇ Turizm, yüksek kalitesi, düşük işletme maliyetleri, yakıt tasarrufu ileri teknolojisi, dayanıklılığı ve sunduğu eşsiz konfor ile sektörün gözde markası NEOPLAN’ı tercih etti. 1972 yılında kurulan SEÇ Turizm, 14 adet yeni NEOPLAN Tourliner EfficientLine otobüsünü teslim aldı. 

MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde gerçekleşen törene, SEÇ Turizm’den Yönetim Kurulu Üyesi Settar Konukoğlu ve Genel Müdür İbrahim Güler katıldı. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’den Satış Direktörü Eren Gündüz ile Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Emrah Albustanoğlu ile MAN Finans Satış Müdürü Mehmet Kılıç’ın yanı sıra diğer MAN yöneticilerinin de hazır bulunduğu törende, 14 adet NEOPLAN Tourliner EfficientLine otobüs SEÇ Turizm yetkiilerine teslim edildi. 

“NEOPLAN Tourliner EfficientLine’lar SEÇ Turizm filosuna değer katacaklar”

Filolarının tamamının NEOPLAN otobüslerden oluştuğunu belirten SEÇ Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Settar Konukoğlu “NEOPLAN otobüsler ile yıllardır sorunsuz operasyonlar yaptık. Hem yolcularımıza büyük bir konfor ve kalite sunduk, rahat ettirdik; hem de şirket olarak biz çok memnun kaldık. Doğal olarak filomuzu güçlendirmek için de yine NEOPLAN’ı tercih ettik. İnanıyorum ki yüksek kalitesi, yakıttaki tasarrufu, dayanıklılığı, yedek parça ve işletme maliyetlerinin uygunluğu, konforu ile NEOPLAN’lar bizi, çok daha büyük hedeflere taşıyacak. Yıllardır bu gücü hissettik, daha uzun yıllar da NEOPLAN ile birlikte zirvelere tırmanmaya kararlıyız” dedi. Konukoğlu, NEOPLAN’ın Tourliner EfficientLine otobüslerinin, yüksek yakıt tasarrufunun yanı sıra sınıfının en ekonomiği olması, renkli yan camları, alüminyum alaşımlı özel jantları ve diğer birçok özellikleri ile SEÇ Turizm filosuna değer katacağını da sözlerine ekledi. 

“NEOPLAN tüm dünyada ve Türkiye’de kabul gördü”…

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz ise, NEOPLAN otobüslerinin üretildiği günden beri tüm dünyada kalitesi ve konforuyla segmentlerinin premium araçları olarak kendilerini kabul ettirdiklerini vurguladı. MAN’ın ürettiği tüm otobüslerin dünyada olduğu gibi Türkiye turizm ve ulaştırma sektörünün de gözdesi konumunda bulunduğunu belirten Gündüz, “Aracın sahip olduğu yüksek yakıt tasarrufu ve düşük işletim maliyetleri, işletmeci şirketlere önemli avantaj sağlıyor. Bunun yanında dayanıklılığı, yüksek teknolojisi, yaygın servis ağı, satış sonrası hizmetlerdeki yüksek kalitemiz, cazip avantajlar sunan kampanyalarımız, düşük işletme maliyetleri MAN ve NEOPLAN’ları adeta vazgeçilmez hale getiriyor” açıklamasında bulundu. 
“Uygun ve kolay finansman olanakları ile sektörümüze ve müşterimize destek oluyoruz”

banner97
Uygun ve kolay finansman olanaklarıyla müşterilerin tüm ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamayı hedeflediklerini belirten MAN Finans Satış Müdürü Mehmet Kılıç da, “MAN Finans olarak, turizm, nakliyat, sevkiyat ve enerji alanlarında sunduğumuz ürünler ve hizmetlerle, müşterilerimize, sektörümüze destek olmaya, geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

SEÇ Turizm; Türkiye turizm ve tışamacılık sektörünün 43 yıllık köklü ve öncü firması 

1972 yılında Gaziantep’te kurulan SEÇ Turizm, profesyonel ekibi ve hizmet kalitesiyle Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenliyor. 43 yıldır faaliyet gösterdiği şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe lider firmalar arasında yer alan SEÇ Turizm; “en çok tercih edilen, güvenilir, değerlerini koruyarak nice kuşaklara hizmete devam eden firma olma” özelliklerini koruyarak, hizmetlerini her geçen gün daha da ileriye götürüyor. Yorumlar (0)
banner92
banner116
21
açık