banner139
banner69

Aytemiz, motorcu dostu istasyonu ile farklılaşıyor

banner113

Aytemiz’in dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Motorcu Dostu İstasyon’da tiyatro ve sinema oyuncusu Zafer Algöz, oyuncu, senarist ve yazar Can Yılmaz ve motosiklet tutkunu ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlubir araya gelerek motosiklet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran hizmetleri anlattılar.

banner114
ENERJİ 28.07.2022, 12:57 28.07.2022, 15:17 Erkan YILMAZ
Aytemiz, motorcu dostu istasyonu ile farklılaşıyor
banner101

Akaryakıt sektöründe 1963’ten beri faaliyet gösteren Aytemiz’in,2017 yılında dünyada bir ilke imza atarak Türkiye’de hayata geçirdiği Motorcu Dostu İstasyon konsepti her geçen gün daha çok ilgi çekiyor.Aytemiz Motorcu Dostu İstasyonlarda, motosiklete özel park alanları, kask ve ekipman koyabilmek için özel kilitli dolaplar, motosiklete yakıt damlamasını ve motosikletin çizilmesini engelleyen koruyucu bez ve kaymaz zeminli pompa adası gibi motosiklet kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu hizmetler sunuluyor.

Ünlü karikatürist ve motosiklet tutkunu Erdil Yaşaroğlu, daha önce Aytemiz’in sosyal medya kanallarında yayınlanan film serisi ile kendi gözünden deneyimlerini aktardığı Motorcu Dostu İstasyon konseptini, bu defa Zafer Algöz ve Can Yılmaz’a anlatıyor. Eğlenceli ve keyifli bu sohbet sırasında Aytemiz’i sektörde farklılaştıran Motorcu Dostu İstasyon’daki hizmetleri Zafer Algöz ilgiyle dinleyip beğeniyle karşılıyor. Can Yılmaz da bir motosiklet kullanıcısı olarak Aytemiz’in geliştirdiği ve akaryakıt sektörüne kazandırdığı bu konseptten övgüyle bahsederek istasyonların motosiklet yolculuğu sırasında karşılaşılabilecek ihtiyaçlara çözüm sunduğunubelirtiyor. Bu samimi sohbetin tamamına Aytemiz’in YouTube kanalı üzerinden ulaşılabiliyor.

Aytemiz’in motosiklet sürücüleri tarafından büyükbeğeni kazanan Motorcu Dostu İstasyon konsepti şu anda 48 ilde 159 istasyonda yer alıyor. Motorcu Dostu İstasyon konseptinin olduğu istasyonlara Aytemiz web sitesi ve Aytemiz Vaay mobil uygulamasından ulaşmak mümkün

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153