banner139
banner69

Koçtaş ustalarına Fiat ticari araçlarda yüzde 8’e varan indirim

banner113

Koçtaş ve Fiat, ustalara yönelik cazip bir iş birliğini hayata geçirdi. Koçtaş’ın usta arayanlar ile işinin uzmanı ustaları bir araya getiren platformu Ustabilir’e kayıtlı ustalara özel düzenlenen kampanya kapsamında, avantajlı indirim oranlarıyla araç sahibi olunabiliyor. Fiat’ın Scudo, Doblo Combi, Ducato Van ve Ducato kamyonet modellerinde yüzde 8'e varan indirimlerin geçerli olduğu kampanya, 30 Nisan’a kadar devam edecek.

banner114
KAMPANYA 24.04.2024, 19:51 Erkan YILMAZ
Koçtaş ustalarına Fiat ticari araçlarda yüzde 8’e varan indirim
banner101

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, ustalara yönelik yeni kampanyasını duyurdu. Koçtaş’ın Ustabilir uygulamasında yer alan ustalara; Fiat'ın Scudo, Doblo Combi, Ducato Van ve Ducato kamyonet modellerinde, mevcut kredi veya nakit alımları üzerine ek yüzde 2 indirim sağlanarak yüzde 8’e varan indirimler uygulanacak.

Stoklarla sınırlı olan ve 30 Nisan tarihine kadar geçerli kampanya ile Koçtaş’tan alışveriş yapan ustalar, ticaretlerini yeni araçları ile büyütme imkanına kavuşacak. İndirimlerden yararlanmak isteyen ustaların, bayi tarafından talep edilen belgelerle beraber, Koçtaş Ustabilir uygulamasındaki kullanıcı ekran görüntüsünü Fiat bayilerine beyan etmeleri gerekiyor.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153