banner139
banner69

CMA CGM lojistikte ilk sadakat programı olan SEA REWARD'ı uygulamaya başladı

banner113

CMA CGM, müşterilerine yönelik ilk sadakat programı olan SEA REWARD’ı geliştirdi ve hayata geçirdi. CMA CGM'nin anlık fiyat tekliflerine yönelik dijital çözümü "SpotOn" üzerinden rezervasyon yapan müşterilere özel SEA REWARD, gönderilerin sürekliliğini ve yüklemelerini ödüllendiriyor. Programın, özel avantajlar sunan dört kademesi bulunuyor.

banner114
LOJİSTİK 25.04.2024, 22:42 25.04.2024, 22:51 Erkan YILMAZ
CMA CGM lojistikte ilk sadakat programı olan SEA REWARD'ı uygulamaya başladı
banner101

Deniz, kara, hava ve lojistik çözümlerinde küresel bir oyuncu olan CMA CGM, müşterilerine yönelik ilk sadakat programı olan SEA REWARD'ı başlattı. Sektörde bir ilk olan SEA REWARD, anında fiyat teklifi, garantili fiyat ve yer öncelikli erişim ile rezervasyon sürecini basitleştirirken, 2022 yılında başlatılan dijital bir çözüm olan "SpotOn"u da kullanarak CMA CGM müşterilerinin gönderilerinin gemilerde sürekliliğini ve yüklemelerini ödüllendiriyor. CMA CGM'nin dijital müşterileri, SEA REWARD ile özel avantajları bulunan dört farklı kademeye erişebiliyor. Bu sadakat programı, Grubun denizcilik sektörünü dönüştürmek ve müşteri deneyimini dijitali de kullanarak geliştirmek amacı ile geliştirildi.

Programın, özel ödüller ve avantajlar sunan dört kademesi bulunuyor

SEA REWARD programına "SpotOn" dijital çözümü aracılığıyla katılan müşteriler, gönderilerinin sıklığı ve hacimlerine göre ödüllendiriliyor; "Teğmen", " Yüzbaşı", " Albay" ve son olarak da "Amiral" kademelerine erişiyorlar. SEA REWARD'ın farklı kademelerine göre müşteriler, faturalarının bir kısmını ödemek için kullanabilecekleri Deniz Mili kazanmak da dahil olmak üzere özel avantajlarla ödüllendiriliyor. Avrupa ve Türkiye'deki dijital müşterilerinin kullanımına açılan SEA REWARD, diğer bölgelerde de yakın zamanda kullanıma sunulacak. Inovasyona çok önem veren CMA CGA, uluslararası bir girişim olarak geliştirdiği hızlandırıcı ZEBOX'u ve sürdürülebilir ulaşım ve lojistik için geliştirdiği eğitim ve yenilik merkezi TANGRAM'ı da yakında tanıtacak.

“Gönderin, Kazanın”

CMA CGM Denizcilikten Sorumlu Grup Başkan Yardımcısı Olivier Nivoix, "Müşterilerimizin sadakati ve güveni bizim için çok değerli. Bu nedenle, müşterilerimize avantajlar sunan, yenilikçi ve iddialı bir sadakat programı olan SEA REWARD programını geliştirdik. Online kanalımız "SpotOn"u tanıttıktan iki yıl sonra SEA REWARD ile müşterilerimizi desteklemeye devam ediyoruz. Çok basit, gönderin, kazanın!" dedi.

CMA CGM 

Deniz, kara, hava ve lojistik çözümlerinde küresel bir oyuncu olan CMA CGM Grubu, Rodolphe Saadé liderliğinde, yaklaşık 620 gemiden oluşan filosuyla, beş kıtada dünya çapında 420'den fazla limana hizmet vermektedir. 2023 yılında toplam 21,8 milyon TEU (yirmi fit eşdeğer birim) konteyner taşımacılığı yapmıştır. 522.000 ton hava kargosu ve 22 milyon tondan fazla iç kargo kargosu teslim eden küresel lojistik sağlayıcısı olan yan kuruluşu CEVA Logistics ve CMA CGM HAVA KARGO bölümü ile CMA CGM Grubu, müşterilerine kapsamlı, giderek daha verimli hale gelen yeni deniz, kara ve hava taşımacılığı ve lojistik çözümleri yelpazesine sahiptir.

Denizcilikte enerji dönüşümüne sıkı sıkıya bağlı olan ve alternatif yakıtların kullanımında öncü olan CMA CGM Grubu, 2050 yılı hedefi Net Sıfır Karbondur. Grup, herkes için eğitim ve fırsat eşitliğini teşvik etmeye yönelik girişimlerle her yıl CMA CGM Vakfı aracılığıyla binlerce çocuğu desteklemektedir. CMA CGM Vakfı aynı zamanda acil aksiyon gerektiren insani krizlerde grubun denizcilik ve lojistik uzmanlığı ile dünya çapında uğrakları ile insani yardım malzemelerini ulaştırmaktadır.

160 ülkede 400'den fazla ofis ve 750 depodan oluşan ağıyla faaliyet gösteren Grup, dünya çapında 155.000 kişiye istihdam sağlamakta ve bunların yaklaşık 6.000'i merkez ofisinin bulunduğu Marsilya'da bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153