banner139
banner69

MNG Kargo’dan kadın girişimcilere özel destek

banner113

MNG Kargo, kadın girişimcileri desteklemek amacıyla başlattığı kampanya kapsamında, kadın girişimcilerin gönderilerini özel fiyatlarla Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor. Mart ayında başlayan kampanya 30 Nisan 2024 tarihine kadar tüm MNG Kargo şubelerinde geçerli olacak.

banner114
LOJİSTİK 19.03.2024, 17:56 Erkan YILMAZ
MNG Kargo’dan kadın girişimcilere özel destek
banner101

 MNG Kargo, kadınların iş dünyasında daha aktif rol alması için çalışmalarına devam ediyor. MNG Kargo ile yeni çalışmaya başlayacak kadın girişimcileri desteklemeye yönelik kampanyasını duyuran şirket, kadın girişimciler için sunduğu özel fiyatlarla, gönderilerini tüm Türkiye’ye ulaştırıyor.

Kadınların iş dünyasındaki varlığını güçlendirmeyi amaçladıklarının altını çizen MNG Kargo Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Veysi Armağan Kesen, “MNG Kargo olarak, kadınların iş hayatına ve ekonomiye katılımını desteklemek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Aynı zamanda kadın girişimcileri desteklemek ve çıktıkları yol boyunca yanlarında olmak benimsediğimiz temel değerler arasında yer alıyor. Bu kapsamda son olarak devreye aldığımız kampanya kapsamında sunduğumuz avantajlarla kadın girişimcilerin iş dünyasındaki yerini güçlendirmeye yönelik adımlarımıza da devam ediyoruz.” dedi.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm kadın girişimciler gerekli evraklarla MNG Kargo şubesine başvurarak hızlı ve kolay bir şekilde kargo anlaşmalarını yapabiliyor. Mart ayında başlayan kampanya, 30 Nisan 2024 tarihine kadar tüm MNG Kargo şubelerinde devam edecek.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153