banner139
banner69

SUN-KA, “Uzman Tırsan ile yola devam” dedi

banner113

Güvenilir lider Tırsan; Çorum’un köklü firmalarından Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık’a 5 adet Tırsan Hafif Tenteli Perdeli treyler teslim etti.

banner114
LOJİSTİK 15.12.2023, 15:29 Taşıma Dünyası
SUN-KA, “Uzman Tırsan ile yola devam” dedi
banner101

Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Öztekin, Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık Tedarik Zinciri Müdürü İnanç Kızılyazı ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.

Tırsan ile operasyonlarımız çok daha verimli

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Öztekin, “Firmamız, doğal ve doğa ile uyumlu malzemeler kullanarak "Karton Köşebent", "Dilimlenmiş Gri Karton" ve "Mukavva" üretimi yapmaktadır. Bilgi ve tecrübeye inanan Sun-Ka Kağıt dış kaynak kullanımına önem vermiş ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek bir çok konuda işin uzmanları ile çalışmaya yönelmiştir. Bu noktada, işin uzmanı Tırsan ile çalışıyoruz” dedi.

Öztekin, Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık olarak müşteri odaklı yaklaşımımız ile sektörün ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini her anlamda ürünlerimize ve hizmetlerimize yansıtarak başarımızı her daim devam ettirmektir. Profesyonel ekibimiz ile Çorum Sungurlu’da üretim yaparak yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermekteyiz. Son alımını yapmış olduğumuz Tırsan Hafif Tenteli Perdeli treyler, hafifliği ve taşıma kapasitesi ile firmamıza her operasyonumuzda daha fazla yük taşıma avantajı sağlamaktadır. Bu sayede yakıt tasarrufunu artırırken, lastik aşınımını da azaltıyor. Ayrıca treylerin sağlamlığı ve paslanmaya karşı garantisi ile araçlarımızın ömrü uzun ve bakımı kolay oluyor. Filomuzda, şu anda 15 adet Tırsan aracı bulunmakta, uluslararası taşımacılıkta zorunlu olan Code XL yük güvenlik sertifikasına sahip olan Tırsan Hafif Tenteli Perdeli treylerler, yurtdışı operasyonlarımızı sorunsuz gerçekleştirmemizi sağlıyor. K-Fix Yük Güvenlik Sistemi sayesinde farklı yüklerin güvenle taşınabilmesi için kolay ve esnek yük emniyeti de sunuyor. Tırsan ile devam ettirdiğimiz başarılı iş birliğimizin daha uzun seneler devam edeceğine firma olarak inancımız tam” dedi.

Tırsan Hafif Tenteli Perdeli Treyler özellikleri

Tırsan'ın ödüllü Ar-Ge merkezi tarafından geliştirilen Hafif Tenteli Perdeli Treyler, fazla yük taşıma avantajı sunarken, sahip olduğu patentli K-fix yük bağlama sistemi sayesinde yükünüzü ekstra ekipman gerektirmeksizin sabitlemenizi sağlar ve yan kapaklarla kullanımına uygundur.

Hafifliği sayesinde yüksüz durumdayken araç, yakıt ve işletme giderlerinde tasarruf sağlar. Sektörün en kaliteli çeliği kullanılarak dayanıklılığı ve sağlamlığı artırılan özel Tırsan şasi teknolojisi, uzun yıllar güvenli kullanım sunar.

Hafif Tenteli Perdeli Treyler, maksimum yükleme imkânı sunuyor ve yükleme esnasında 500 mm ekstra kaldırma özelliği ile operasyonel hız ve verimlilik avantajı sağlıyor. Araç, şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde ürünleri 10 yıl pas yürümezlik garantisi altına alıyor.

Hafif Tenteli Perdeli Treyler, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu ile uluslararası yük taşımacılığı gerçekleştiren müşterimiz için doğru çözümdür.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153