banner139
banner69

Menderes Belediyesi 10 adet Otokar Atlas kamyonu filosuna kattı

banner113

Menderes Belediyesi'nin araç filosuna kazandırdığı 10 adet Otokar Atlas yeni çöp kamyonu hizmete başladı.

banner114
PİYASA 16.11.2023, 21:32 Erkan YILMAZ
Menderes Belediyesi 10 adet Otokar Atlas kamyonu filosuna kattı

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan'ın yönetiminde Menderes'te gerçekleştirilen çalışmalar meyvesini veriyor. Başkan V. Özkan'ın talimatıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün bünyesine 10 yeni Otokar Atlas çöp kamyonu dahil edildi.

Filo büyüdü

Daha önce 9 araç ile hizmet yürütülürken yeni araçlarla birlikte sayı 19’a çıkarıldı. Belediye bünyesine dahil edilen yeni araçlarla birlikte bütçeye de büyük katkı sağlandı. Taşeron firmadan kiralama yönteminin azalmasına neden olan uygulama ile ilçe genelinde daha etkin hizmetin de önü açıldı.

"Güçlü belediye, etkin hizmet"

Yeni araçların ilçeye hayırlı olması dileğinde bulunan Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, " Her geçen gün artan nüfusumuzla orantılı olarak büyüyen ilçemizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek, hizmet kalitemizi artırmak, hemşehrilerimize daha hızlı ve etkin hizmet verebilmek için belediyemiz bünyesine 10 adet çöp kamyonu kazandırarak filomuzu güçlendirdik. Gerek iş makinalarımızı gerekse hizmet araçlarımızı yenilemeye, araç filomuzu güçlendirmeye devam edeceğiz. Öz kaynaklarımızı etkin kullanarak güçlü bir belediyenin temellerini atmaya devam ederken, vatandaşlarımızın sesi olmak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bünyemize dahil ettiğimiz yeni araçlarımız güzel ilçemize hayırlı, uğurlu olsun." dedi.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159