banner139
banner69

Mercedes-Benz Türk’ten LKS Group’a 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs teslimatı

banner113

Yurt içi ve yurt dışı yolcu taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren LKS Group, araç parkını, 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs ile genişletti. Otobüsler, Koluman Motorlu Araçlar’ın Gölbaşı lokasyonunda düzenlenen törenle LKS Group’a teslim edildi.

banner114
PİYASA 22.12.2023, 13:37 Erkan YILMAZ
Mercedes-Benz Türk’ten LKS Group’a 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs teslimatı
banner101

Şehirlerarası ve turizm yolcu taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren LKS Group - Lüks Karadeniz, Mercedes-Benz yıldızıyla büyümeye devam ediyor. Araç parkına yaptığı yatırımlara son sürat devam eden LKS Group, son olarak Mercedes-Benz Türk’ten aldığı 20 adet Tourismo 16 RHD 2+1 otobüsü de ekleyerek filosundaki Mercedes-Benz marka araç sayısını 90’a çıkardı. Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrika’sında üretilen 20 adet 2023 model Tourismo 16 RHD 2+1 model otobüs için Koluman Motorlu Araçlar Gölbaşı lokasyonunda, 15 Aralık tarihinde bir teslimat töreni düzenlendi.

Törende 20 adet Tourismo 16 RHD 2+1 araç, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış ve Pazarlama Direktörü Osman Nuri Aksoy, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Koluman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ticari Araçlar Satış Direktörü Ali Saltık, Koluman Otobüs Grup Satış Müdürü Fevzi Kaplan ve Koluman Ankara Otobüs Satış Müdürü Hakan Öztekin tarafından; LKS Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah İslam, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa İslam, Fatih İslam ve Ali Hakan İslam’a teslim edildi.

“Mercedes-Benz marka otobüslere yaptığımız yatırımın yansımaları hep pozitif oldu”

Törende konuşan LKS Group Yönetim Kurulu Üyesi Fatih İslam, 1981 yılından beri şehirler arası, 2010 yılından beri turizm taşımacılık sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirterek şunları söyledi: “Büyüme stratejimizin bir parçası olarak araç parkına yaptığımız yatırımları aralıksız sürdürüyor, her geçen gün filomuzu daha da büyütüyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmet kalitesinin en temel göstergelerinden biri olan otobüslerimize yatırım yaparken çok seçici davranıyoruz. Mercedes-Benz marka otobüslere yaptığımız yatırımlarımızın firmamıza yansımaları her zaman pozitif yönde oldu. Önceki yıllarda teslim aldığımız otobüslerden duyduğumuz memnuniyetin yanı sıra yüksek 2. el değeri ve düşük yakıt tüketimi de, yeni yapacağımız araç yatırımlarında Mercedes-Benz Türk’ü tercih etmemizi sağladı. Bugün teslim aldığımız 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 araç ile ortaklığımızın, karşılıklı güven içerisinde, daha uzun yıllar, verimli bir şekilde devam edeceğine inanıyorum.”

‘Yeni otobüslerin hizmet kalitesine olumlu katkıları olacak”

Koluman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ticari Araçlar Satış Direktörü Ali Saltık ise LKS Group ile uzun yıllardır büyük bir uyum içinde çalıştıklarını belirterek şunları söyledi: “Ön ödemeli sipariş yöntemi dahilinde, Mercedes-Benz Kamyon Finansman tarafından finanse edilen 20 adet Tourismo 16 RHD 2+1 otobüsün, LKS Group’a hizmet kalitesi ve yolcu memnuniyeti anlamında olumlu katkıları olacağına inanıyoruz. Böylesine güçlü ve köklü bir firmanın, yıllardır bizimle kol kola ilerlemesinden tarifsiz bir memnuniyet duyuyoruz.”

“Müşterilerimiz teknik donanımlar kadar verdiğimiz güveni de satın alıyorlar”

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu ise şunları söyledi: “Mercedes-Benz Türk olarak araçlarımızı en güncel teknolojiyle üretiyor; yüksek konfor ve güvenlik standartlarıyla donatılmış olarak müşterilerimize teslim ediyoruz. Ancak sorumluluğumuz bunlarla sınırlı değil. Otobüslerimizin değişen piyasa koşullarında değerini koruması, uzun vadeli sürdürülebilir kazanç sağlaması ve kullanıldığı süre boyunca işletim giderlerinin minimumda seyretmesi, bizim en büyük artılarımız. Biliyoruz ki müşterilerimiz, Mercedes-Benz yıldızına sahip otobüsleri tercih ederken sahip oldukları teknik donanımlar kadar, onlara her koşulda verdiğimiz güveni de satın alıyorlar. Gelecekte de aramızdaki iş birliğini ve güveni daima korumayı, çıtayı daha da yukarı çekmeyi hedefliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni araçların LKS Group’a hayırlı olmasını diliyorum.”

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153