Brisa’nın Lassa lastikleri, Beko Loder araçlarda

banner113

Brisa’nın Beko Loder araçlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarladığı Earth Gripper (EG) desenli Lassa lastikler, Çukurova Makina’nın Beko Loder’lerini güçlendiriyor. 3 farklı ebatta üretilen lastikler, zorlu yol koşullarında dahi üstün çekiş sağlayacak ve uzun süre dayanacak şekilde tasarlandı.

banner114
YEDEK PARÇA VE EKİPMAN 23.05.2022, 14:15 23.05.2022, 14:18 Erkan YILMAZ
Brisa’nın Lassa lastikleri, Beko Loder araçlarda

Sabancı Holding iştiraki, Türkiye lastik sektörü lideri Brisa;başlattığı iş birliği kapsamındaülkemizin önde gelen iş makinası üreticilerinden Çukurova Makina’nınaraçlarını, Lassa lastikleriyle yola çıkarmayahazırlanıyor. Lassa’nın, Beko Loder araçlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarladığı Earth Gripper (EG) desenlilastikler kullanılacak.

Gerçekleştirilen testlerden başarıyla geçen Earth Gripper deseni; darbelere, kesilmelere ve ufalanmalara karşı dayanıklı gelişmiş sırt deseni ve yüksek sırt doluluk oranı sayesindekullanıcıya üstün çekiş ve yüksek performans sağlıyor. Bununla birlikte diş altı tabakasının kalın olması gövdeyi kesilmelere karşı korurken, bloklar arasındaki mesafenin minimum düzeyde tutulmuş olması da lastiğin diş diplerinde oluşabilecek kesilme ve hasar riskini en aza indiriyor; tüm bunlar da ürün ömrünü uzatıyor.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159