banner92
banner69

AllisonTransmission ve Bilmak Otomotiv’den Ankara’da satış sonrası hizmet noktası

banner113

AllisonTransmission ve Bilmak Otomotiv’in Ankara’da hizmete sunduğu yeni satış sonrası servisi, hem askeri hem de ticari araçlar için hizmet veriyor.

banner114
BAKIM VE SERVİS 27.09.2021, 15:49 Erkan YILMAZ
AllisonTransmission ve Bilmak Otomotiv’den Ankara’da satış sonrası hizmet noktası

AllisonTransmission, hali hazırda Gaziantep ve bölgesinde satış sonrası hizmet sunan yetkili servis bayi Bilmak ile yeni bir iş birliğine imza atıyor. Ankara’daki yeni servis noktası ile Bilmak Otomotiv, Allison tam otomatik şanzıman donanımlı ticari ve askeri araçlar için satış sonrası hizmet sunuyor. (paletli savunma araçları için çapraz tahrikli şanzımanlar hariç).

Türkiye’deki tek Allison Yetkili Distribütörü Drive LineSystems Turkey Otomotiv (DLS) ile satış sonrası hizmetlerini ve servis ağını güçlendiren AllisonTransmission, Bilmak Otomotiv Ankara bayiliği ile servis kapsamını hem askeri hem ticari araçlar için geliştiriyor. Allison tam otomatik şanzıman donanımlı araç filolarının 7/24 hizmet alabileceği yeni yetkili servisi, Ankara ve bölgesinde Allison’ın varlığını arttıracak.

AllisonTransmission Türkiye ve Ortadoğu Bölge Direktörü Atak Talas, konu ile ilgili açıklamasında; “Gaziantep yetkili servisimiz Bilmak ile başarılı iş birliğimizi uzun yıllardır sürdürüyoruz. Yakaladığımız bu başarıyı, Ankara ve bölgesine hizmet sunacak yeni servis noktamızla genişletiyoruz. Yeni Allison Yetkili Servisimiz,bu bölgede Allison donanımına sahip filoların ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılamak, zamanında ve kaliteli hizmet sunmak üzere çalışacak” diye belirtti.

Bilmak Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Sait Bilgili ise; “AllisonTransmission, İç Anadolu bölgesinde satış sonrası ve servis yapılanmasını geliştirmeyi planlıyordu. Hem askeri hem de ticari araçlardaki uzun yıllara dayanan deneyimimizle bu bölgede iş birliğimizi sürdürmek üzere yeni bir yatırım gerçekleştirdik. Bilmak Otomotiv olarak hali hazırda Gaziantep ve çevresinde Allison şanzıman donanımlı araç popülasyonunun çoğu için bakım ve servis hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, askeri operasyonlar için sahada ve operasyon yerinde de servis desteği sağlıyoruz. Allison tam otomatik şanzımanlar için Ankara’da yaptığımız yatırım ile Ankara ve bölgesinde de hizmetlerimize devam edeceğiz” şeklinde açıkladı.

Yorumlar (0)
banner92
banner155