banner91

banner92
banner69

Eurorepar Car Service bakım hizmetini 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle sunuyor!

banner65

Eurorepar Car Service, sonbahar dönemiyle birlikte yeni periyodik bakım kampanyasını duyurdu.Eurorepar Car Service, her marka ve modelden araca 599 TL’den başlayan fiyatlarla periyodik bakım işlemi gerçekleştiriyor. Eurorepar Car Service, 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle de hizmetlerini destekliyor. Periyodik bakımın uygulanması sonrası stoklarla sınırlı otomatik açılır Eurorepar şemsiyesini de müşterilerine hediye ediyor.

banner114
BAKIM VE SERVİS 17.10.2021, 17:08 Erkan YILMAZ
Eurorepar Car Service bakım hizmetini 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle sunuyor!

Stellantis çatısı altında yer alan Groupe PSA’nın dünya çapında çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı Eurorepar Car Service, sonbahar aylarıyla birlikte aracını kışa hazırlamak isteyenlere yönelik yeni periyodik bakım kampanyasını devreye aldı. Bu kapsamda her marka ve modelden araca, Türkiye’nin dört bir yanındaki Eurorepar hizmet noktalarında 599 TL’den başlayan fiyatlarla periyodik bakım hizmeti sunuluyor.

Bakım işlemlerinin doğru zamanda ve doğru şekilde yapılmasına özen gösteren bir anlayışla faaliyet gösteren Eurorepar Car Service, üstelik hizmetlerini 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle de destekliyor.Periyodik bakımın uygulanması sonrası müşterilerine araçlarını dezenfekte ederek güvenle teslim eden Eurorepar Car service, ayrıca stoklarla sınırlı otomatik açılır Eurorepar şemsiyesini de periyodik bakım hizmetiyle birlikte hediye ediyor.

Araç üreticisi markaların tavsiyelerine uygun bir şekilde hizmet veren Eurorepar Car Service noktalarından periyodik bakım hizmeti almak isteyenler, haftanın her günü 24 saat online randevu alabiliyorlar. Her periyodik bakımda motor yağı ve filtrelerin değişmesine dikkat eden Eurorepar Car Service, eğer aracın üretici garantisi devam ediyorsa garantinin bozulmaması için ilgili standartlara da uyum göstererek bakım hizmetini sunuyor.

Eurorepar hizmet noktalarında genel olarak ise; lastik, akü, debriyaj, egzoz, fren işlemleri, klima kontrolleri, gaz dolum/boşaltım ve mekanik onarım gibi birçok hizmet sunuluyor. Marka, sunduğu diyagnostik teşhis ile her marka aracın doğru bakım-onarım hizmeti almasına da katkı sağlıyor.

Stellantis 

Stellantis kendine özgü, ulaşılabilir ve güvenilir mobilite çözümleriyle hareket özgürlüğü sunmaya yönelik net bir vizyona sahip, dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden biri ve bir mobilite sağlayıcısıdır. Grubun zengin mirasına ve geniş coğrafi varlığına ek olarak, şirketin en güçlü yönleri sürdürülebilir performansında, güçlü deneyiminde ve dünya çapında çalışanlarının sahip olduğu çeşitli yeteneklerde yatmaktadır. Stellantis, geniş ve ikonik marka portföyünü, bu markalara tutku ve rekabet aşılayan vizyonerlerin izinde ve hem çalışanlarına hem de müşterilerine hitap eden bir rekabetçilik anlayışıyla daha da geliştirecektir. Stellantis, tüm paydaşları ve faaliyet gösterdiği topluluklar için katma değer yaratırken en büyük değil en iyi olmayı hedeflemektedir.

Yorumlar (0)
banner92
7
parçalı az bulutlu