banner92
banner139
banner69

Komatsu’dan Yeni Bakım Kampanyası

banner113

Yeni nesil iş makinaları ile “İş Makinalarının Yeni Çağı”nı başlatan Komatsu Türkiye, sahadaki iş makinalarının uzun yıllar ilk günkü gücü, performansı ve sağlamlığı ile çalışmalarına imkân sunan bakım kampanyalarını Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesiyle hayata geçirdi.

banner114
Komatsu’dan Yeni Bakım Kampanyası
banner95

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., iş makinalarının sahada kesintisiz olarak çalışmalarına imkân sağlayan bakım kampanyaları ve servis hizmetleri ile, müşterilerine Komatsu sahibi olmanın ayrıcalıklarını hissettirmeye devam ediyor. Sunduğu hizmetler ile müşterilerinin güvenini kazanan Japon dünya devi Komatsu, bu anlayışla, satış sonrası makina performanslarını mükemmel seviyede tutmak ve beraberinde birçok avantajı sunmak amacıyla 3 ayrı kampanyayı hayata geçirdi.

Uzayan Garanti Kampanyası

Komatsu, ürünlerine duyduğu güvenle, garanti sürelerini yıl sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile 5 yıl / 12.000 saate kadar uzatma fırsatı sunuyor.

Hidrolik Pompa Revizyon Kampanyası

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin, Komatsu ekskavatör sahiplerine özel sunduğu orijinal hidrolik pompa revizyonu kampanyası 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacak.

Motor Revizyonu Kampanyası

Yıl sonuna kadar geçerli motor revizyonu kampanyası, orijinal parçalarıyla Komatsu iş makinalarının ömrünü uzatırken ve ilk günkü güç ve verimliliği sağlayacak.

Yaygın servis ağı ile Komatsu iş makinalarının kesintisiz çalışmasını sağlayan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., hayata geçirdiği kampanyaları ile ürünlerinin arkasında duruyor, uzun yıllar ilk günkü gücü, performansı ve sağlamlığı en uygun fiyatlar ve kampanyalarla sunarak müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Aktif kampanyalar hakkında detaylı bilgi edinmek için https://www.komatsu.com.tr/servis-ve-bakim-kampanyalari/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner155