Asis Elektronik akıllı şehir çözümleri ile Busworld Turkey’de

banner113

Akıllı şehir teknolojileri ve finansal teknoloji sektörlerinde 15 yıldır faaliyet gösteren Asis Elektronik, 26-28 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek, otobüs sektörünün Türkiye’deki en büyük fuarı Busworld Turkey’e katılacak. Asis Elektronik, yeni nesil akıllı şehir ve ulaşım sektörüne yönelik teknolojilerini sergileyecek.

banner114
BUSWORLD TURKEY ISTANBUL 2022 25.05.2022, 15:32 27.05.2022, 10:03 Erkan YILMAZ
Asis Elektronik akıllı şehir çözümleri ile Busworld Turkey’de

Türkiye’de akıllı şehir teknolojileri ve finansal teknoloji çözümleri alanlarında ileri teknolojiler geliştiren Asis Elektronik, Türkiye’de yalnızca otobüs sektörüne odaklanan tek B2B fuarı Busworld Turkey’de yer alacak. 26-28 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan fuarda Asis Elektronik, ulaşımı kolaylaştırıcı nitelikteki elektronik ücret toplama, yeni nesil ödeme yöntemleri, mobil izleme ve yolcu bilgilendirme sistemlerini sektörün önde gelen isimleriyle buluşturacak.

Asis Elektronik Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özyürek, “3 kıtada seçkin ulaşım projelerinde kullanılan ürünlerimizi, pandemi sonrası ilk kez düzenlenen BusworldTurkey’de sergileyeceğiz. Geliştirdiğimiz akıllı şehir teknolojileriyle ve ulaşımı kolaylaştıran mobil çözümlerle Türkiye’de pazar lideri konumundayız. Bu alandaki tecrübelerimizi yeni yatırımlarımızla ve AR-GE çalışmalarımızla, finansal teknolojiler sektörüne de aktarmaya devam ediyoruz” dedi.

Asis Elektronik, sektörün en büyük isimlerinin yer alacağı Busworld Turkey’de elektronik ücret toplama sistemi, sürücü kontrol paneli, yolcu bilgilendirme ekranı, pos cihazı, otomatik dolum makinası ve mobil uygulamasıyla sektöre yönelik çözümlerini sergileyecek. Asis’in sunduğu mobil uygulamayla otobüslerin anlık konumları, duraklara ulaşma süreleri ve ulaşım bilgileri görüntülenebiliyor. Aynı zamanda fiziksel kartlara ihtiyaç duymadan, toplu taşıma araçlarında mobil telefonların NFC ve QR özellikleri ile de ödeme yapılabiliyor.

2020 yılında 71 ülkeden katılım alan ve 172 şirketin ürünlerini sektörle buluşturduğu BusworldTurkey’de, AsisElektronik 26-28 Mayıs 2022’de Hall1/C22 numaralı stantta yer alacak.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159