banner69

Afyon Kamil Koç’un tercihi MAN Lion’sCoach oldu

banner113

Kamil Koç’un Afyonkarahisar İşletmesi Saygı Turizm’in otobüs yatırımındaki tercihi MAN Lion’sCoach oldu. Saygı Turizm, sıfır araç yatırımı kapsamında filosunu 1 adet, 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli yeni MAN Lion’sCoach ile güçlendirdi.

ŞEHİRLERARASI 15.12.2021, 10:49 Erkan YILMAZ
Afyon Kamil Koç’un tercihi MAN Lion’sCoach oldu

MAN Lion’sCoach, 2021 yılının son günlerinde işletmelerin tercihi olmaya devam etti. MAN Lion’sCoach’u filosuna katan son firma ise, Kamil Koç’un Afyonkarahisar İşletmesi Saygı Turizm oldu. Saygı Turizm, sıfır otobüs yatırımı kapsamında filosuna 1 adet, 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli yeni MAN Lion’sCoach kattı. Ankara, Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat töreni ile MAN Lion’sCoach, Saygı Turizm Yetkilileri Hüseyin Saygı ve Berkan Saygı’ya teslim edildi.

“Filomuza yeni bir MAN Lion’sCoach katmaktan mutluyuz”

Törendeki konuşmasında, filolarına MAN Lion’sCoach katmaktan memnuniyet duyduklarını belirten Hüseyin Saygı, “Hem firmamıza hem de yolcularımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu nedenle de güvenliği, konforu, tasarrufu, teknik özellikleri ve satış sonrası hizmetlerine kadar birçok avantajı bir arada sunan MAN Lion’sCoach’u filomuza katmaktan mutluyuz. Yolcularımız bu araçla seyahat etmekten, biz de aracın işletmemize sağladığı pek çok avantajdan keyif alacağız. Memleketimize, firmamıza ve yolcularımıza hayırlı olsun” dedi.

banner97

Yatırımlarında kendilerine desteklerinden dolayı, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A. Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Otobüs Satış Bölge Yöneticileri Emrah Albustanoğlu ve Ufuk Demirer’e de teşekkür eden Hüseyin Saygı, MAN ile olan yol arkadaşlıklarını bundan sonra da devam ettirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Yorumlar (0)
banner117