banner69

İDO Yalova Deniz Otobüsü İskelesi hizmete açılıyor

Çelik konstrüksiyon yapısı, büyüyen salonu, korkuluk ve özürlü rampalarından dış aydınlatmasına varıncaya kadar yolcularının rahatlığı için sunduğu yeni olanakları ve modern kafeteryasıyla İDO Yalova Deniz Otobüsü İskelesi, 2 Temmuz 2013 Salı günü açılıyor…

banner114
YOLCU-DENİZYOLU 01.07.2013, 11:03 01.07.2013, 11:10
İDO Yalova Deniz Otobüsü İskelesi hizmete açılıyor
Yolcularının daha rahat ve keyifli seyahati için gemi ve iskelelerinde sürekli iyileştirmelere giden ve yeni hizmetler sunan İDO, Yalova Deniz Otobüsü İskelesi’ndeki yenilenme çalışmalarını da tamamladı. 
Bir buçuk yıl süren ve 1 milyon TL’nin harcandığı renovasyon çalışmalarının ardından yenilenen iskele, 2 Temmuz 2013 Salı günü yeniden hizmete açılacak.

Daha büyük, daha konforlu

Renovasyon çalışması kapsamında daha önce prefabrik olan yapı, modern çelik konstrüksiyon taşıyıcılı bir yapıya dönüştürüldü. Eski binada salonun küçüklüğü ve yalıtım eksikliği yaşanırken, yeni binada yolcu salonu büyütüldü ve yönetmeliklere uygun şekilde ısı yalıtımlı ve terminal konseptinde bir yapı inşa edildi. 

Yalova Deniz Otobüsü İskelesi’nde ayrıca, yolcuların yiyecek-içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri modern bir kafeterya da oluşturuldu ve bir kış bahçesi inşa edildi. 

Terminalle birlikte iskelede de bakım onarım yapıldı, yenilendi

İDO’nun Yalova’daki yeni üssünde, terminal binası dışında iskelede de düzenlemeler yapıldı. Renovasyon kapsamında yolcuların güvenliğini ve rahatlığını sağlamak için korkuluklar ve özürlü rampaları inşa edildi, dış aydınlatmalar yenilendi. 

İDO’nun Yalova şehir merkezine yakın terminalinden İstanbul’a yolculuklar, artık eskisinden daha rahat, güvenli ve keyifli olacak…
Yorumlar (0)
banner116
25
açık
banner119