banner92

CAG Logistics, 100 öğrenciye karşılıksız burs desteği sağladı

banner113

Soycan Şirketler Grubu’nun lojistik ve tedarik zinciri alanında faaliyet gösteren üyesi CAG Logistics, 2018 yılında başlattığı“Her Yol Eğitime Çıkar” sosyal sorumluluk projesiyle lise ve üniversite öğrencilerine sağladığı karşılıksız burs desteğini projenin 4’üncü dönemi olan 2021-2022 eğitim-öğretim yılında da devam ettiriyor.

banner114
EĞİTİM 09.02.2022, 16:37 Erkan YILMAZ
CAG Logistics, 100 öğrenciye karşılıksız burs desteği sağladı

Soycan Şirketler Grubu’nun 1952 yılından bu yana “Zamanında, doğru yerde!” mottosuyla lojistik ve tedarik zinciri yönetimi alanında faaliyet gösteren üyesi CAG Logistics, 2018 yılında hayata geçirdiği Her Yol Eğitime Çıkarsosyal sorumluluk projesiyle birlikte lise ve üniversite öğrencilerine dört yıldır düzenli olarak karşılıksız burs veriyor. Bu kapsamda Kabataş Erkek Liseliler Derneği aracılığıyla 2018-2019 eğitim-öğretim yılında başlatılan “Her Yol Eğitime Çıkar” projesi ile CAG Logistics, 2021-2022 eğitim öğretim dönemi dahil olmak üzere bugüne kadar 100’e yakın öğrenciye karşılıksız burs desteği sağladı.

CAG Logistics, geçmişten aldığı güçle yarının gençlerine ışık oluyor

“Her Yol Eğitime Çıkar” projesinin önemine dair açıklamalarda bulunan ve aynı zamanda Kabataş Erkek Liseliler Derneği Üyesi de olan Soycan Şirketler Grubu ve CAG Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Soycan,“Soycan Şirketler Grubu olarakyatırım yaptığımız en büyük değer bugüne kadar hep ‘insan’ oldu. Bu bağlamda daİnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nde yer alan ‘Herkes, eğitim hakkına sahiptir’ maddesine gönülden inanıyoruz. Bu vizyon ile eğitime dört yıldan bu yana verdiğimiz desteklebaşarılı öğrencilerimizi destekleyerek geleceğimizi de inşa ediyoruz.Bu kapsamda Kabataş Erkek Liseliler Derneği iş birliğiyle dört yıldır sürdürdüğümüz ‘Her Yol Eğitime Çıkar’ sosyal sorumluluk projesiyle, ülkemizde nitelikli iş gücünün yetişmesine katkıda bulunmayı ve 1966-68 yıllarında lise eğitimini Kabataş Erkek Lisesi’nde almış şirketimizin 2. kuşak Yönetim Kurulu Başkanı Merhum babam Mustafa Soycan’ın hatırasını yaşatmayı umuyoruz. Projemiz aracılığıyla burs verdiğimiz öğrenci sayısı 100’e ulaştı. Bu noktada bize güvenip yıl boyunca yüklerini emanet ederek projemizin hayata geçmesine vesile olan tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner116