banner139
banner69

Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları 24 Mayıs’ta başlıyor

banner113

Ankara Ticaret Odası’nın (ATO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) veTesisat İnşaat Sanayi Malzemecileri Derneği (TİMKODER)iş birliğiyle düzenlediği "Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları"nın 12'incisi 24 Mayıs’ta başlıyor.

banner114
EĞİTİM 23.05.2022, 14:45 Erkan YILMAZ
Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları 24 Mayıs’ta başlıyor
banner101

Geleneksel olarak her yıl bahar aylarında düzenlenen eğitim seminerleri dizisinde,dört hafta boyunca her hafta Salı akşamı saat 19:00’da gerçekleşecek programlarda birbirinden değerli isimler sunum yapacak.

Bu yıl Fütürist, Ekonomist ve Yazar Ufuk Tarhan’ın “Gelecek Peşimizde” sunumu ile başlayacak kişisel gelişim eğitimleri dizileri,Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanıve iş insanı Erkan Güral’ın “Başarıyla Giden Yol”, düşünür ve yazar Mümin Sekman’ın“Rağmenciler: Zorlu Zamanlardan Güçlenerek Çıkmak”ve Prof. Dr. Serdar Pirtini’nin “Dijital Kapitalizm Çağında Büyük Veri ve Metaverse Etkisi”başlıklı sunumlarıyla gerçekleşecek.

“Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları” programını değerlendiren ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Ticaret Odası olarak eğitim konusuna büyük önem verdiklerini belirterek, hem üyelerinin hem de onların çalışanlarının gelişimine yönelik farklı alanlarda eğitim programları düzenlediklerini kaydetti.Baran, “İşimizi ve kendimizi güncelleyerek, yeni koşullara adapte olmak açısından eğitim en önemli konuların başında geliyor. Ankara Ticaret Odası olarak, pandemi ile değişen küresel ekonomide yerimizi almak, fırsatları yakalayarak ülkemizde üretime, yatırıma, ticarete ve ihracata dönüştürmek için eğitim programlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

ATO İdea Şirketi’nin organizasyonuyla gerçekleşen "Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları" programındaalanında uzman isimler 24 Mayıs– 14Haziran tarihleri arasındaATO Meclis Salonu'nda eğitim verecek.

4 hafta boyunca sürecek 4 seminer programı şöyle;

24 Mayıs 2022–Ufuk Tarhan | Gelecek Peşimizde

31 Mayıs 2022–Erkan Güral | Başarıya Giden Yol

07Haziran 2022–Mümin Sekman | Rağmenciler: Zorlu Zamanlardan Güçlenerek Çıkmak

14 Haziran 2022–Serdar Pirtini| Dijital Kapitalizm Çağında Büyük Veri ve Metaverse Etkisi

ATO Meclis Salonu'nda yapılacak seminerler ücretsiz olup kayıt yaptırmak zorunludur. Katılmak isteyenler www.atonet.org.tradresinden kayıt yaptırabilir.Programın sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153