banner92

Castrolve Bosch Car Service kampanyasının büyük ödülü sahibini buldu

banner113

Castrol, araç bakım ve onarım servis markası Bosch Car Service ile gerçekleştirdiği ortak kampanya sonucu kazanan servis yetkilisine otomobil hediye etti.

banner114
ENERJİ 27.01.2022, 14:32 Erkan YILMAZ
Castrolve Bosch Car Service kampanyasının büyük ödülü sahibini buldu

Castrol ve BoschCar Service,BoschCar Service markalı özel otomobilservislerine yönelik çekiliş kampanyası düzenledi. Kazanan servis yetkilisinehediyesi Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Ayhan Köksal ve Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran & Orta Doğu Bölge Direktörü Arda Arslan tarafından törenle takdim edildi. 26 Ocak 2022 tarihindeBosch Eğitim Merkezi’nde düzenlenen törende,Bursa’dan New Otomotiv isimli Bosch Car Service yetkili servisi çekilişteki yeni Renault Clio model otomobil ödülünün sahibi oldu.

Müşteri memnuniyeti odaklı ve süreklilik arz eden iş birlikleri Castrol için çok önemli

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Ayhan Köksal tüm Bosch Car Service yetkililerine teşekkürlerini sunarak şunları söyledi:“Castrol olarak stratejik iş birliklerimizde önceliğimiz, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek kapsamlı iş modelleri oluşturabilmek. Bosch Car Service’inmarkamızı ve hizmet anlayışımızı en iyi şekilde temsil eden yaklaşımı sayesinde araç bakım ve onarım kalitesinde müşteri memnuniyeti düzeyimizi sürekli artırmak bizi gururlandırıyor. Yüksek katılımla gerçekleşen çekiliş sonucunda kazanan servis yetkilimize aracını teslim etmekten dolayı çok mutluyum.”

Arda Arslan: “Hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaya devam etmek önceliğimiz”

Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran & Orta Doğu Bölge Direktörü Arda Arslan yaptığı açıklamada; “Her marka ve model araca hizmet mottosuyla yapmış olduğumuz iş birliktelikleri Bosch Car Service gelişimine büyük katkı sağlıyor. Her zaman iş ortaklarımızla birlikte daha güçlü olduğumuza inanıyoruz. Amacımız hiçbir zaman sadece büyümek olmadı; hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaya devam etmek en büyük önceliğimiz.Castrol ile uzun yıllara dayanan iş birliğimiz de bunun bir göstergesi. Gerçekleştirilen çekilişle 2022 yılına güzel bir başlangıç yaptık, hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner116