ELF Roadshow startı Doğukan Manço’nun katılımıyla verildi

TotalEnergies Turkey Pazarlama, ikonik ürünü ELF’in iletişim çalışmaları kapsamında iş birliği yaptığı drift pilotu Doğukan Manço ile saha aktivitelerine başladı. YouTube kanalındaki eğlenceli içerikleri otomobil tutkunları tarafından büyük ilgiyle takip edilen Manço, ELF’in 16 ilde 200 noktayı kapsayan “ELF Roadshow” sanayi sitesi etkinliklerinin startını İstanbul’da verdi.

banner114
ENERJİ 10.06.2022, 09:20 10.06.2022, 09:25 Erkan YILMAZ
ELF Roadshow startı Doğukan Manço’nun katılımıyla verildi

30-31 Mayıs’ta Maslak ve Bostancı’daki oto sanayilere giden Manço, ustalarla bir araya geldi. Araç bakımı ve tamiri konusunda uzun yıllardır sık sık ziyaret ettiği sanayideki ustalar sayesinde bilgi ve birikim edindiğini söyleyen Manço, “Buradaki birçok usta beni iyi tanır. Ne zaman ihtiyaç duysam soluğu onların yanında alıyorum. Aradan geçen bunca zaman içinde müşteri-usta ilişkisinden sıkı dostluklar kurduğumuz bir aşamaya geçtik. Ustalardan çok şey öğrendim. Motor yağındaki uzmanlığına ve performansına güvendiğim ELF’in böyle bir buluşma ile bizi tekrar bir araya getirmiş olmasından da büyük keyif ve mutluluk duydum” dedi. Manço’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren ustalar ise “Doğukan Bey’i seviyor ve ilgiyle takip ediyoruz. Bu tür etkinlikleri de kıymetli buluyoruz. Bizim için keyifli ve verimli oluyor” dedi.

“Alman araç üreticilerinin onayladığı ELF motor yağları ile üstün performans”

Manço’ya TotalEnergies Teknik Servisler Müdürü Mine Altınkurt da eşlik etti. ELF’in 50 yılı aşkın bir süredir dünya çapında motor yağlarında önemli bir oyuncu olduğunu vurgulayan Altınkurt, “5 farklı segmentte 100'den fazla ürünü ile 100’ü aşkın ülkede bulunan ELF'in dünya çapında efsanevi bir marka olmasında, markanın özünü oluşturan tutku, teknolojik uzmanlık ve birinci sınıf ürün kültürü değerleri bulunuyor” dedi. ELF’in Volkswagen grubu, Mercedes-Benz ve BMW gibi önde gelen Alman araç üreticileri tarafından da onaylandığına özellikle vurgu yapan Altınkurt şöyle devam etti:

“Motor sporları alanındaki şampiyonluklarıyla bilinen ELF’in DNA’sında performans var. ELF motor yağları, yol tutkusunu her an canlı tutar ve sürücülerin motor sporlarının tüm adrenalinini ve enerjisini hissetmesini sağlar. Alman araç üreticilerinin gereksinimlerini karşılamak için özel olarak geliştirilmiş sentetik teknolojisiyle uzun motor ömrü ve yakıt ekonomisi sağlayan ELF motor yağları, egzoz gazı emisyonlarını düşüren teknolojisiyle çevreye de duyarlı.”

16 ilde, 200 nokta ziyaret edilecek

Ustalara teknik konularda eğitimlerin yanı sıra çeşitli hediyelerin verildiği “ELF Roadshow” sanayi sitesi etkinliklerinin İstanbul’dan sonraki ilk durağı 2 Haziran’da Kocaeli oldu. Sırasıyla Eskişehir, Bursa, Balıkesir, İzmir, Aydın, Muğla, Antalya, Konya, Mersin, Gaziantep, Kayseri, Ankara ve Samsun’da ustalarla gerçekleştirilecek turun son durağı 1 Temmuz’da Trabzon olacak.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153