banner92

TOTAL’de Ziraat Bankası iş birliği 50 TL değerinde Bankkart Lira kampanyası

TOTAL İstasyonları, Ziraat Bankası ile yeni bir iş birliğine imza atıyor. Bankkart sahiplerine akaryakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere ‘’Bankkart Lira’’ avantajı sağlayan kampanya, harcarken kazandırma fırsatı sunuyor.

ENERJİ 18.07.2021, 23:17 Erkan YILMAZ
TOTAL’de Ziraat Bankası iş birliği 50 TL değerinde Bankkart Lira kampanyası

Ziraat Bankası’nın akaryakıt sektöründe gerçekleşecek ilk kampanyası, Bankkart üyesi TOTAL İstasyonlarında 14 Temmuz - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya ile müşteriler farklı günlerde ve tek seferde yapacakları dördüncü 150 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 50 TL Bankkart Lira kazanıyor.

50 TL Bankkart Lira Kampanyası’na Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahipleri hem kredi kartı hem de banka kartları ile katılabilecek. Kazanılan Bankkart Lira’lar, 15 Eylül 2021 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Bankkart sahipleri, ilk alışverişten önce Bankkart Mobil, bankkart.com.tr üzerinden ya da TOTAL yazıp 4757'ye ücretsiz SMS göndererek katılım sağlayabilir.Kampanya koşulları ve detaylı bilgiye www.totalistasyonlari.com.tr web sitesi, TOTAL İstasyonları mobil uygulaması, www.bankkart.com.tr ve Bankkart Mobil uygulaması üzerinden ulaşılabilir. Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL İstasyonları, geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
26
parçalı bulutlu