banner69

Dış hat uçuşlarında esnek bilet uygulaması

SunExpress, pandemi sürecinde misafirlerinin daha rahat seyahat edebilmelerini sağlamak amacı ile dış hat uçuşlarında uçuş rezervasyonu olan yolcularına maksimum esnekliğe sahip yenidenrezervasyon avantajı sunuyor.

banner114
HAVAYOLU 07.09.2020, 10:41 07.09.2020, 10:43 Taşıma Dünyası
Dış hat uçuşlarında esnek bilet uygulaması

Yeni düzenlemeyle birlikte SunExpress misafirleri, bugünden itibaren 31 Ekim 2020 tarihine kadar yapacakları ve son uçuş tarihi 31 Mart 2021 olan İzmirve Anadolu destinasyonlarıkalkışlı ve varışlıtüm dış hat uçuş rezervasyonlarını,orijinal uçuş tarihlerinden 15 gün öncesine kadar hiçbir değişiklik ücreti ödemeden değiştirebilecek. Sadece bir defaya mahsus sunulan bu esnek bilet uygulamasıyla birlikte yolcular, dilerlerse son uçuş tarihi 31 Ekim 2021olmak kaydıyla aynı rotadaki farklı bir uçuş için yeniden rezervasyon talebinde bulunabilecekler.Yeniden rezervasyon tüm satış kanallarından yapılabiliyor


SunExpress’in web sitesi sunexpress.com veya SunExpress mobil uygulaması üzerinden doğrudan yapılan rezervasyonlar ve seyahat acentelerigibi diğer rezervasyon kanalları üzerinden yapılan bilet işlemleri için geçerli olan bu uygulama ile misafirler, İzmir ve Anadolu destinasyonları kalkışlı ve varışlı tüm dış hat uçuş rezervasyonlarını değiştirebilecek. Tarife değişikliği yapmak isteyen yolcular ise sadece ilgili değişiklikten doğan ücret farkını ödeyecek.

SunExpress Satış Müdürü Michael Schober,
konuyla ilgili “Yolcularımıza sunduğumuz yeni esnek bilet teklifimizle misafirlerimizinyurt dışı seyahatlerini endişe duymadan gerçekleştirebilmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Sunduğumuz bu esneklik sayesinde, seyahat acentelerimizin de müşterilerine SunExpress’i gönül rahatlığıyla önerebilir ve böylece 2020 Komisyon Modelimizden yararlanabilirler” şeklinde konuştu.
 

Yorumlar (0)
banner116
28
parçalı az bulutlu
banner119