banner69

Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan kamyon grubu için Haziran ayına özel fırsatlar

banner113

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, çekici/inşaat ve kargo kamyonları modellerinde Haziran ayına özel kampanyalar sunuyor. Kamyon ürün grubu için düzenlenen kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler yüzde 1,42’den başlayan faiz oranları ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler. Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları ve TruckStore bünyesinde satılan 2.El kamyonlara yönelik Haziran ayına özel kampanyalar düzenliyor.

banner114
KAMPANYA 09.06.2022, 14:38 Erkan YILMAZ
Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan kamyon grubu için Haziran ayına özel fırsatlar
banner100
banner95

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Aksaray ve Wörth üretimi çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Haziran ayı boyunca geçerli olacak kasko ve servis sözleşmesini kapsayan bir finans kampanyası hazırladı. Söz konusu kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler yüzde 1,42’den başlayan faiz oranları ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler. Mercedes-Benz Kamyon Finansman, ayrıca 2.El kamyonlar için Haziran ayı boyunca geçerli olacak 1.000.000 TL'ye varan kredi seçenekleri ile finans kampanyası düzenliyor.

banner97

Bu kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,56’dan başlayan faiz oranları ile TruckStore'dan bir kamyon sahibi olma imkanına kavuşuyorlar. Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için https://www.mercedesbenzkamyonfinansman.com.tr/sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

Yorumlar (0)
banner116
banner117