banner92
banner69

Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan kamyon ürün grubu için Temmuz ayına özel fırsatlar

banner113

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, çekici/inşaat ve kargo kamyonları modellerinde Temmuz ayına özel kampanyalar sunuyor.

banner114
KAMPANYA 07.07.2022, 12:39 Erkan YILMAZ
Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan kamyon ürün grubu için Temmuz ayına özel fırsatlar

Kamyon ürün grubu için düzenlenen kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler yüzde 2,14’ten başlayan faiz oranları ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler. Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları ve TruckStore bünyesinde satılan 2.El kamyonlara yönelik Temmuz ayına özel kampanyalar düzenliyor.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Aksaray ve Wörth üretimi çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Temmuz ayı boyunca geçerli olacak kasko ve servis sözleşmesini kapsayan bir finans kampanyası hazırladı. Söz konusu kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler yüzde 2,14’ten başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleri ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.Mercedes-Benz Kamyon Finansman, ayrıca 2.El kamyonlar için Temmuz ayı boyunca geçerli olacak finans kampanyası düzenliyor. Bu kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 2,59’dan başlayan faiz oranları ile TruckStore'dan bir kamyon sahibi olma imkanına kavuşuyorlar.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için https://www.mercedesbenzkamyonfinansman.com.tr/sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

Yorumlar (0)
banner92
banner155