Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan kamyon ve otobüs ürün grubu için Eylül ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları ile Mercedes-Benz yolcu otobüslerine yönelik Eylül ayına özel kampanyalar düzenliyor.

banner114
KAMPANYA 12.09.2022, 15:14 12.09.2022, 15:23 Taşıma Dünyası
Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan kamyon ve otobüs ürün grubu için Eylül ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, çekici/inşaat ve kargo kamyonları ile yolcu otobüsü modellerinde Eylül ayına özel kampanyalar sunuyor.

Kurumsal müşteriler, kasko ve servis sözleşmesini kapsayan finans kampanyası ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Aksaray ve Wörth üretimi çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Eylül ayı boyunca geçerli olacak kasko ve servis sözleşmesini kapsayan bir finans kampanyası hazırladı. Söz konusu kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler 60 aya varan vade seçenekleri ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.

Tüm Travego ve Tourismo modellerinde ise Eylül ayına özel olarak 60 aya varan vade seçenekleri sunuluyor

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Eylül ayında tüm Mercedes-Benz yolcu otobüs modellerinde geçerli olacak bir kampanya da gerçekleştiriyor. Kampanya doğrultusunda, kurumsal müşteriler 60 aya varan vade seçenekleriyle Travego ve Tourismo modellerinde yeni bir otobüse sahip olabilecekler.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için https://www.mercedesbenzkamyonfinansman.com.tr/ sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

Yorumlar (0)
banner116
15
açık
banner155