Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan otobüs ve kamyon modelleri için Kasım ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, çekici/inşaat ve kargo kamyonları, TruckStore’da satılan 2. El kamyonlar ile Mercedes-Benz otobüslerinde Kasım ayına özel kampanyalar sunuyor.

banner114
KAMPANYA 08.11.2022, 14:58 08.11.2022, 15:07 Taşıma Dünyası
Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan otobüs ve kamyon modelleri için Kasım ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları ile Mercedes-Benz otobüslerine yönelik Kasım ayına özel kampanyalar düzenliyor.

Çekici/inşaat ve kargo kamyonları

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Aksaray ve Wörth üretimi çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Kasım ayı boyunca geçerli olacak kasko ve servis sözleşmesini kapsayan bir finans kampanyası hazırladı. Söz konusu kampanya kapsamında kurumsal müşteriler yüzde 1,60’tan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.

2.El kamyonlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, TruckStore’da satılan 2.El kamyonlar için Kasım ayı boyunca geçerli olacak finans kampanyası da düzenliyor. Bu kampanya çerçevesinde kurumsal müşteriler yüzde 1,42’den başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile Mercedes-Benz kamyon sahibi olabilecekler.

Otobüs

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Kasım ayında 2023 model Mercedes-Benz otobüs modellerinde geçerli olacak bir kampanya da gerçekleştiriyor. Kampanya doğrultusunda, kurumsal müşteriler 60 aya varan vade seçenekleriyle 2023 model Mercedes-Benz marka yeni bir otobüse sahip olabilecekler.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için https://www.mercedesbenzkamyonfinansman.com.tr/ sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

Yorumlar (0)
banner116
15
açık
banner155