banner139
banner69

160 hizmet aracı yenisiyle değiştirildi

banner113

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 2019 yılından itibaren hizmet araçlarını kiralama yönteminden çıkarttı ve 160 hizmet aracı satın alındı. Belediyenin kendi öz kaynaklarıyla araç alımı yaptığına dikkat çeken Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Bu yıl da 160 aracımızı 2021 model olan araçlarımızı sıfır araçlarla takas ettik. Sıfırla takas ettiğimizde de üst para vermedik. Hiçbir karşılık ödemedik. Bunları vererek sıfır araçlarımızı aldık. Hem garantimiz uzamış oluyor hem lastikler sıfırlanmış oluyor. Yağımız her şeyimiz sıfırlanmış oluyor. Araç bakım ücreti ödemiyoruz” dedi.

banner114
160 hizmet aracı yenisiyle değiştirildi
banner101

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çeşitli hizmet birimlerinde kullanılan 160 binek aracı yenileri ile değiştirildi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül BEL-SAN A.Ş Genel Müdürü Levend Çelik, firmalardan gelen araçları inceledi. 2019 yılından itibaren kiralama yönteminden çıkarak kendi öz kaynaklarıyla hizmet araçlarını aldıklarını anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, hiçbir ücret ödemeden eski araçları yeni araçlarla değiştirdiklerini ifade etti.

Her yıl araçların yenilendiğini ve bu sayede büyük bir tasarruf sağlayarak elde edilen bu tasarrufla vatandaşlara daha çok hizmet ettiklerini belirten Başkan Beyazgül, ‘’BEL-SAN Bizim belediyemizin otobüs ve ulaşım işlerimizi yapmaktadır. Belediye araçlarımız sıfır alınmakta ama sıfır almakla birlikte her sene yenilemektedirler. Bu yıl da 160 aracımızı 2021 model olan araçlarımızı sıfır araçlarla takas ettik. Sıfırla takas ettiğimizde de üst para vermedik. Hiçbir karşılık ödemedik. Bunları vererek sıfır araçlarımızı aldık. Hem garantimiz uzamış oluyor hem lastikler sıfırlanmış oluyor. Yağımız her şeyimiz sıfırlanmış oluyor. Araç bakım ücreti ödemiyoruz. 2019 yılından itibaren başlattığımız bu uygulamayı bugün de gelenek olarak aynı şekilde devam ettiriyoruz. Araçlarımızı veriyoruz, sıfır araçlar alıyoruz. 2019 yılındaki aracımız şimdi 2022 model oldu. İnşallah her yıl bunu devam ettireceğiz. Şanlıurfa’mız için kazançlı bir çalışma oldu. Birçok araca bakım, onarım, lastik ve yağ gibi bakımları yapmadığımız zaman bu kazanç belediyemize kalmaktadır ve nihayette halkımıza yatırım olarak dönmektedir. İnşallah halkımızın duasıyla daha güzel çalışmalara imza atacağız’’ diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153