banner139
banner69

Başkan Kadir Albayrak otobüs şoförleriyle biraraya geldi

banner113

Vatandaşlara kaliteli bir ulaşım hizmeti vermek amacıyla çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TEKULAŞ A.Ş. bünyesinde görev yapan otobüs şoförlerinin katılımıyla kış sezonu öncesinde koordinasyon toplantısı düzenledi.

banner114
Başkan Kadir Albayrak otobüs şoförleriyle biraraya geldi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde, yoğun katılımla gerçekleştirilen toplantıda, şehir içinde ve karayollarında alınacak tedbirler, trafikte uyulması gereken kurallar, toplu taşımada örnek uygulamalar ve davranışlar konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Kış mevsiminde olumsuz hava koşullarının sebep olduğu istenmeyen durumların önüne geçmek amacıyla kış sezonu öncesinde siz değerli şoför arkadaşlarımızla bir araya gelerek bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirmek istedik. Halkımızın her koşulda güvenliğini sağlamak öncelikli amacımızdır. Otobüs şoförlerimiz trafik kurallarına uymalı, şehir içinde yayalara yol vermeli, hız sınırına uymalı ve diğer sürücülere de örnek olmalıdır. Kazaların azaltılması ancak taşımacılık sektöründeki kişi ve kurumların sorumluluklarını yerine getirmesi ve trafik birimlerinin de denetimleri ile mümkün olacaktır. Kazaları azaltmak, kazalarda yaşanan can ve mal kayıplarının önüne geçmek amacıyla TEKULAŞ A.Ş. bünyesinde görev yapan şoför arkadaşlarımızı bilgilendirmek için düzenlediğimiz bu toplantının faydalı olacağına inanıyor, kazasız günler diliyorum.” dedi.

Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıya Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcısı ve Ulaşım Daire Başkanı Erdin Eral, TEKULAŞ A.Ş. Genel Müdürü İlyas Küçükmidil ve TEKULAŞ A.Ş. bünyesinde görev yapan şoförler katıldı.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159