banner139
banner69

Hayrabolu ve Süleymanpaşa'nın kırsal mahallelerine toplu taşıma hizmeti

banner113

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Hayrabolu’nun kırsal mahallelerine yönelik toplu taşıma hizmetini başlattı. Sabahın erken saatlerinde Hayrabolu’ya giden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekulaş’a bağlı 64-65-66-67-68 No’lu hatlarda çalışacak şoförleri ilk görevlerine uğurladı. Toplu taşıma araçlarımız her hafta Salı günü Hayrabolu’nun kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Vatandaşlarımız hatlarla ilgili saat ve güzergâh bilgisine www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilirler.

banner114
KENTİÇİ BELEDİYE 25.10.2023, 17:16 25.10.2023, 17:20 Erkan YILMAZ
Hayrabolu ve Süleymanpaşa'nın kırsal mahallelerine toplu taşıma hizmeti
banner101

Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Tekirdağ’da ilkleri gerçekleştiren, çağın getirdiği teknolojik imkânları, insanların günlük hayatını kolaylaştıracak ve ulaşımda artı bir değer katacak şekilde hizmete yönlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Hayrabolu’nun kırsal mahallelerine yönelik hizmeti ile birlikte bu güzergâhta önemli bir ihtiyacı daha karşıladı.

Hayrabolu kırsal mahallelerine yönelik önemli bir ulaşım hizmetini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımanın önemini biliyor ve vatandaşlarımıza rahat, konforlu ve güvenli bir toplu ulaşım hizmeti vermek için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda Hayrabolu ilçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek hatlarımızı da bugün itibariyle vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Her hafta Salı günleri Hayrabolu’nun kırsal mahallelerinde hizmet verecek olan 64-65-66-67-68 No’lu hatlarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Süleymanpaşa’nın kırsal mahallerinde toplu ulaşım hizmeti başlıyor

Vatandaşlara kaliteli ve güvenli bir ulaşım hizmeti sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa’nın kırsal mahalleleri için toplu taşıma hizmetini başlatıyor.26 Ekim 2023 Perşembe günü itibariyle TEKULAŞ’a bağlı 40-41-42-43-44-45-46 No’lu hatlar, her hafta perşembe günü Süleymanpaşa’nın kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Vatandaşlarımız hatlarla ilgili saat, güzergâh ve tarife bilgilerine www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilirler.Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Tekirdağ’da ilkleri gerçekleştiren, çağın getirdiği teknolojik imkânları, insanların günlük hayatını kolaylaştıracak ve ulaşımda artı bir değer katacak şekilde hizmete yönlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa’nın kırsal mahallelerine yönelik toplu taşıma hizmeti ile birlikte bu güzergâhta önemli bir ihtiyacı daha karşılamış olacak. Önemli bir hizmeti daha hayata geçirdikleri için duyduğu memnuniyeti ifade eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımanın önemini biliyor ve vatandaşlarımıza kaliteli ve güvenli bir toplu ulaşım hizmeti vermek için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda Süleymanpaşa ilçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek hatlarımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Süleymanpaşa ilçemizin kırsal mahallelerinde hizmet verecek olan hatlarımızın halkımız için hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153