banner92
banner69

Ordu'nun çift katlı otobüsleri Ramazan Bayramı sonrası yollarda olacak

banner113

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in, “12 ay Ordu” sloganıyla başlattığı çalışmalar kapsamında “Ordu Gezen” adıyla geçtiğimiz aylarda faaliyetlerine başlayan çift katlı otobüs büyük beğeni aldı.

banner114
Ordu'nun çift katlı otobüsleri Ramazan Bayramı sonrası yollarda olacak

Ordu’nun turizmini her alanda geliştirmek amacıyla çalışma yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz aylarda hizmete aldığı ve Karadeniz Bölgesi’nde ilk olan “Ordu Gezen” otobüsü ile Ordu turizmine önemli bir katkı sunuyor. Teleferik ile Boztepe arasında hizmet veren gezi otobüsünü şu ana kadar 2 bin 353 yerli ve yabancı turist kullandı.

Yaz döneminde Ordu'nun güzellikleri için yollarda olacak

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki OREN A.Ş. tarafından Karadeniz Bölgesi’nin güzelliklerinin herkesin görmesi için yapılan proje kapsamında hayata geçirilen çalışmada yaz döneminde 19 ilçeyi kapsayacak şekilde yeni düzenleme yapılacak. Bu kapsamda çalışmalara başlayan OREN A.Ş. yurt dışı ve yurt içinden gelecek olan yerli ve yabancı turistleri Ramazan Bayramı sonrası kafileler halinde ilçelerde bulunan turizm noktalarına taşıyacak.Ordu Gezen adıyla hizmet veren otobüs ile ilgili yenilikler ise ordugezen.com web sayfasından öğrenilebiliyor.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner155