banner139
banner69

Siirt Belediyesi filosuna 4 adet Otokar Kent otobüs kattı

banner113

Siirt Belediyesi tarafından toplu taşımada kullanılmak üzere satın alınan 4 adet Otokar Kent otobüs törenle hizmet vermeye başladı.

banner114
Siirt Belediyesi filosuna 4 adet Otokar Kent otobüs kattı
banner101

Düzenlenen törene katılan Vali ve Belediye Başkan Vekili Kemal Kızılkaya, AKP Siirt Milletvekili Mervan Gül ile otobüsleri inceledi. Sürücülere kazasız sürüşler dileyen Kızılkaya, yeni alınan otobüslerle toplu taşımada hizmet kalitesinin artırıldığını söyledi.

Siirt'te önemli hizmetler gerçekleştirildiğini dile getiren Kızılkaya, şunları kaydetti: "Bugün ilimizde toplu ulaşımda hizmet kalitesini artırmak adına yapmış olduğumuz çalışmalardan birinin neticesini gördük. İlimizde toplu taşımada kullanılan otobüs sayısı 46'ya yükseldi. 46 otobüsle bu yıl 4 milyona yakın vatandaşı Siirt Belediyesi olarak taşıyacağız. Bu otobüslerle A1 ve A2 ile L1 ve L2 hatlarında ciddi bir rahatlama yaşayacağımızı düşünüyorum. Çok daha iyi hizmetler sunabilme adına çalışmalarımız devam edecek.” Okunan duanın ardından Kızılkaya ve Gül, şoför mahalline geçerek otobüslerle şehirde tur attı. Törene, Vali Yardımcıları Abdulhamit Mutlu, Fatih Kurt, İl Emniyet Müdürü Hakan Yıldırımoğlu, kurum müdürleri ve belediye birim müdürleri katıldı.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153