6. Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi 22 Şubat 2024’te yapılacak

Cumhuriyetimizin 100. yılında tarihi rekorlara imza atan Türkiye treyler sektörü yeni rekorlara ulaşmanın anahtarını yine Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi’nde arayacak. Bu yıl altıncısı düzenlenecek zirve; “Geleceğin Treyleri, Türkiye’de Treyler Üretiminin Geleceği” ana başlığıyla yapılacak ve Türk treyler tarihinin önemli kilometre taşlarından biri olacak.

banner114
LOJİSTİK 08.01.2024, 11:26 Erkan YILMAZ
6. Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi 22 Şubat 2024’te yapılacak

Avrupa’nın ikinci büyük treyler üretim merkezi haline gelen Türkiye, büyük bir başarıya imza atıyor. Cumhuriyetimizin 100. yılında 60 bin adetlik üretimi geçen Türk treyleri, bir milyar dolarlık ihracat ve 100 bin adetlik üretim hedefine her geçen gün daha çok yaklaşıyor.Treyler sektörünün tek temsilcisi Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), sektörün hedeflerine ulaşması için ilgili kamu, özel sektör, kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticilerini Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi’nde buluşturuyor. Çekici, kamyon, treyler ve üstyapı alanlarını kapsayan geniş bir perspektifte yapılacak Zirve’nin bu defaki ana teması ‘Geleceğin Treyleri, Türkiye’de Treyler Üretiminin Geleceği’ olacak.

Sektörün bu en önemli buluşmasına tedarikçiler güven ve destekleriyle güç katıyorlar. Zirve önemli markaların sponsorluk desteği ile kapılarını açmayı bekliyor. Altın Sponsorlar; BPW, Cloos, dyo, İntermobil, Nevpa, Prometeon, Sampa, Saf Holland. Gümüş Sponsor; Atik, Aspöck, BASF, GOS, Hobi, MTD, Neva Orman, Betek-Nippon, Sanel. Bronz Sponsor; Gümaş Jost, Knorr-Bremse, LID, Matrix Shipping, Mobilite.

Zirve yine sektöre yol gösterecek

TREDER Başkanı Yalçın Şentürk, Zirve’nin tüm sektör ve paydaşlarının ufkunu açtığını belirterek “Türkiye; Avrupa, Afrika, Orta Doğu’nun en önemli treyler üretim merkezi haline geldi. Bu başarıda herkesin büyük emeği var. Ancak daha yakalamamız gereken hedeflerimiz var. 2024 yılı kolay bir yıl olmayacak. Birbirimizden aldığımız güçle, inşallah üretim çarklarını, tekerlekleri döndürmeye devam ederiz. Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi, bu sektörün en önemli organizasyonu ve platformu haline geldi. Her geçen yıl üstüne koyarak ilerliyoruz. Bu yılki zirvenin yine sektöre yol göstereceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153