banner92

Aktur, İlk Renault Trucks Araçlarını Teslim Aldı

banner113

Aktur Uluslararası Taşımacılık, Renault Trucks T 520 yüksek kabin çekicileri tercih eden lojistik firmaları arasına katıldı.

banner114
LOJİSTİK 28.05.2020, 20:49 28.05.2020, 20:53 Taşıma Dünyası
Aktur, İlk Renault Trucks Araçlarını Teslim Aldı
Aktur Uluslararası Taşımacılık, filosuna ilk Renault Trucks T 520 yüksek kabin çekicilerini kattı.
Aktur Uluslararası Taşımacılık firma sahibi Şehvent Aktoğ; “Yaşanan süreçten dolayı biraz daha temkinli ilerlemeye çalışsak da tabi ki yatırımlarımızı tamamen durmuyor. Bir noktada işlerimiz devam ediyor. Bu nedenle başlangıç olarak iki çekici yatırımı yaptık. Yeni Renault Trucks araçlarımızın yakıt tasarrufunu filomuzdaki diğer marka çekiciler ile önümüzdeki 6 aylık süreçte karşılaştırmasını yapacağız” diye belirtti. 

Aktur Uluslararası Taşımacılık’ın bölgedeki uluslararası lojistik alanındaki lokomotif firmalardan biri olduğunu belirten Renault Trucks yetkili bayi Erman Ticari Araçlar’ın Genel Müdürü Emrah Deniz; “Aktur’un Renault Trucks’ın sunduğu yakıt tasarrufu ve sürüş konforunu deneyimleyecek olmalarından çok memnunuz. Kısa sürede araçlarımızın toplam sahip olma avantajlarını gözlemleyeceklerine eminiz” diye belirtti. 

Nakliyede artan giderler ve yüksek rekabet ile birlikte navlunların düştüğü bir dönemde tasarrufun büyük önem taşıdığının altını çizen Emrah Deniz; “Bu noktada Renault Trucks'ın öne çıkan yakıt tasarrufu ve toplam sahip olma maliyeti avantajları müşterilerimizin tercihlerinde etkili oluyor. Tasarrufa, Renault Trucks T520 çekicilerin yüksek kabin konforu ve 520 beygir gücü de eklendiğinde hem firma sahipleri, hem de şoförler için tatmin edici bir sonuç ortaya çıkıyor” dedi. 

Yorumlar (0)
banner92
banner116