Alışan Lojistik VakıfBank Spor Kulübü’nün yeni dönemde de sponsoru oldu

Alışan Şirketler Grubunun lokomotif şirketi Alışan Lojistik, son olarak Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası sonucu dördüncü kez Dünya Şampiyonu olan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’nı çatısı altında barındıran VakıfBank Spor Kulübü’nün yeni dönemde de sponsoru oldu.

banner114
LOJİSTİK 17.01.2022, 20:08 Erkan YILMAZ
Alışan Lojistik VakıfBank Spor Kulübü’nün yeni dönemde de sponsoru oldu
banner100
banner101

Hızlı Tüketim Malları (FMCG) ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanında gerçekleştirdiği operasyonlarla Fortune 500 şirketleri arasında uzun yıllardır yer alan Alışan Lojistik, ülkemize pek çok ilki yaşatan sarı-siyahlı Kulüp’ü 2020-2021 sezonunda olduğu gibi, 2022-2023 sezonunda da destekleme kararı aldı.

Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, 4. defa adlarını Dünya Şampiyonasına yazdırmış bir kulübün yanında olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Alışan, “Birleşmiş Milletlerin küresel bazda yürüttüğü; kadınların tüm sektörlerde ve her düzeyde, ekonomik yaşamın içinde yer almalarını ve güçlenmelerini hedefleyen, özel sektörün küresel ve en önemli girişimlerinden biri olan Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ne imza atan ve onları rehber edinen tek lojistik şirketi olarak, bu sponsorluk anlaşmamızdaki gibi, her alanda kadını destekleyen projeleri üretmeye ve/veya desteklemeye de aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
banner117
11
açık