Ankara Nakliyat ve Lojistik, 50 adet çekici alımı ile filosunu MAN’a dönüştürüyor

Türkiye’nin küresel lojistik sektöründeki önemli firmalarından Ankara Nakliyat ve Lojistik, MAN ile uzun yıllara dayanan iş birliğini güçlü bir alımla daha da pekiştirdi. Ulusal ve uluslararası pazarda çeyrek asra yaklaşan tecrübesi ile nakliye ve lojistik çözümleri sunan firma, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 50 adet MAN TGX 18.520 BL SA çekici kattı. MAN araçlarını fiyat, performans, dayanıklılık ve yüksek yakıt tasarrufu gibi avantajları nedeniyle tercih eden Ankara Nakliyat ve Lojistik, yeni alımlarla birlikte filosunu MAN’a dönüştürme noktasında önemli bir adım atmış oldu.

banner114
LOJİSTİK 01.12.2023, 11:58 01.12.2023, 12:04 Taşıma Dünyası
Ankara Nakliyat ve Lojistik, 50 adet çekici alımı ile filosunu MAN’a dönüştürüyor

Yeni teknolojik geliştirmelerle üstün niteliklerine yenilerini ekleyen MAN kamyon ve çekicileri, yılın son yatırımlarının da gözdesi olmaya devam ediyor. Lojistikten altyapıya farklı sektörlerden güçlü firmalar için en ideal çözümleri sunan MAN’ı tercih eden son firma ise, Türkiye’nin küresel lojistik sektöründeki önemli markalarından Ankara Nakliyat ve Lojistik oldu.

Türkiye pazarının yanı sıra uluslararası pazarda da sektörünün küresel şirketleri arasındaki yerini alan Ankara Nakliyat ve Lojistik, yeni araç yatırımı kapsamında 50 adet MAN TGX 18.520 BL SA çekici alımı gerçekleştirdi. ‘Yüksek Kalite’ anlayışıyla sektörüne öncülük eden şirket, alımlarla birlikte filosundaki MAN araç sayını daha da artırdı.

Çeyrek asra yaklaşan tecrübesiyle nakliye ve lojistik çözümleri sunan Ankara Nakliyat ve Lojistik, yeni araçlarını MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen törenle teslim aldı. MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Engin Karaoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene Ankara Nakliyat ve Lojistik şirketinin sahipleri Orhan Yalçın, Nihat Yalçın, Mitat Yalçın ve Hüseyin Yalçın katıldı.

“Şirket olarak, MAN’ın yol arkadaşlığına güveniyoruz”

Törende konuşan Ankara Nakliyat ve Lojistik şirketinin sahipleri Orhan Yalçın, MAN ile uzun yıllardan beri sürdürdükleri iş birliklerini yeni alımlarla daha da güçlendirdiklerini vurgulayarak, şunları söyledi:

“MAN, bizim şirket olarak, güvenilir çözüm ortağı olarak gördüğümüz ve yol arkadaşlığına güvendiğimiz bir marka. Yıllardır da kendileri ile birlikte çalışmaktan ve kendileri ile birlikte yol almaktan çok memnunuz. Bizim sektörümüzde hizmetin kesintisiz devam etmesi büyük önem taşıyor. Bunun yanında yakıt tasarrufu, gelişen teknolojiyle uyumluluk ve elbette satış sonrası sunulan hizmetin kalitesi de araç tercihimizde önemli bir rol oynuyor. Aradığımız tüm bu ayrıcalıkları ise, MAN hem araç hem de hizmet kalitesiyle bize bir arada sunuyor. Bundan dolayı yeni yatırımlarımızda MAN’ı tercih ediyoruz. Bugün de 50 adetli güçlü bir satın alma ile aramızdaki iş birliğini daha da pekiştirdik. Önümüzdeki süreçte de yeni alımlarla filomuzu MAN’a dönüştürmeye devam edeceğiz.”

“MAN’ın araç ve hizmet kalitesini deneyimleyen bir daha vazgeçmiyor”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Engin Karaoğlu ise, yılın sonlarına doğru araç teslimatlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, şöyle devam etti:

“MAN araçlarımız; üstün teknolojileri, güçlü ve verimli motorları ile sektördeki ağırlıklarını her geçen gün daha da pekiştiriyorlar. MAN markası ile tanışan firmalar genelde bir sonraki araç yatırımlarında da yine MAN’ı tercih ediyorlar. Yani araç ve hizmet kalitemizi deneyimleyen müşterilerimiz bir daha kolay kolay markamızdan vazgeçmiyorlar. Çünkü MAN sadece üstün nitelikli araçları ile değil, satış ve satış sonrası sunduğu kesintisiz hizmet anlayışı ile her zaman onların yanında oluyor. Ankara Nakliyat ve Lojistik de yıllar önce tanıştığı MAN’dan bir daha vazgeçmeyen şirketlerimizden bir tanesidir. 2013 yılında ikinci el bir MAN ile başlayan bu yolculuk, bugün sayıları 50’yi bulan büyük teslimatlarla devam ediyor. Bugün yeni alımlarla daha da kuvvetlenen iş birliğimizin önümüzdeki süreçte de artarak devam edeceğine inanıyoruz. Yeni araçlarımızın kendilerine hayırlı olmasını diliyoruz.”

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153