banner92
banner139
banner69

BATI Innovative Logistics yat taşımacılığında fark yaratıyor

banner113

Yat endüstrisi, geniş bir coğrafyaya yayılmış ve büyüklü küçüklü birçok oyuncunun rekabet ettiği bir sektör. Bu rekabet ortamında, yat satıcıları ve distribütörlerinin taşıma süreçlerinde güvenilir bir ortak arayışı, büyük önem taşıyor. Bu noktada, BATI Innovative Logistics devreye giriyor ve sektörün ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış hizmetleriyle fark yaratıyor. BATI Innovative Logistics Genel Müdür Yardımcısı (Proje Kargo - Liman Acenteliği - Gemi İşletmeciliği) Mehmet Erman Atik, uzmanlık ve deneyimle özel proje taşımalarının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat çekiyor.

banner114
LOJİSTİK 16.08.2023, 19:18 Erkan YILMAZ
BATI Innovative Logistics yat taşımacılığında fark yaratıyor
banner100

Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Erman Atik, liderliğindeki BATI Innovative Logistics, özel proje taşımalarında mükemmelliği hedefleyerek sektörde fark yaratıyor. Özel proje taşımaları, büyük çaplı ekipman, ağır yükler veya hassas malzemelerin taşınması gibi özel gereksinimler içeren taşımacılık projelerini kapsamaktadır. Bu tür taşımalar, titizlik ve dikkat gerektiren karmaşık lojistik operasyonlarıdır. Atik, projelerin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için dikkat edilmesi gereken noktalara öncelik verilmesi gerektiğine dikkatleri çekiyor. BATI Innovative Logistics’in sahip olduğu proje ekibinin, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, özel gereksinimleri belirlemek ve çözümler sunmak konusunda uzman olduğunun altını çizen Atik, Uluslararası proje taşımalarında dikkate alınması gereken bazı önemli noktalar sıralıyor.

1.Özel Gereksinimlerin Analizi: Projenin doğası, ekipman veya malzemelerin özel gereksinimleri ve hedeflenen teslimat süresi gibi faktörler detaylı bir şekilde analiz edilmelidir.

2.Lojistik Planlama ve Koordinasyon: Projenin başarılı bir şekilde tamamlanması için etkili bir lojistik planlama ve operasyonel koordinasyon gereklidir. Tüm süreçler önceden planlanmalı ve tüm paydaşlar arasında etkili iletişim sağlanmalıdır.

3.Güvenlik ve Risk Yönetimi: Özel proje taşımalarında güvenlik ve risk yönetimi büyük önem taşır. Riskler önceden belirlenmeli, önlemler alınmalı ve sürekli izleme yapılmalıdır.

4.Uzmanlık ve Deneyim: Özel proje taşımaları, uzmanlık ve deneyim gerektiren operasyonlardır. BATI Innovative Logistics, uzman ekibiyle birlikte müşterilere en yüksek kalitede hizmet sunmak için deneyimini ve bilgisini kullanmaktadır.

Atik, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: "BATI Innovative Logistics olarak, özel proje taşımalarında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, deneyimli ekibimiz ve yenilikçi çözümlerimizle özel proje taşımalarının başarıyla gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimize değer katmayı ve onları başarıya taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz." BATI Innovative Logistics, özel proje taşımaları konusunda müşterilerine eksiksiz bir çözüm sunmayı taahhüt ediyor. Şirketin geniş ağının yanı sıra güçlü partnerlikleri, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştirme çabası, BATI Innovative Logistics'ın özel proje taşımalarında sektördeki öncü konumunu pekiştiriyor.

BATI Innovative Logistics

Küresel taşımacılık hizmetleri sunma ve globalleşen dünyada lojistiğin her alanında kaliteyi ve mükemmelliği sağlayarak müşterilerinin beklentilerini aşan bir servis sağlama misyonu ile 1992 yılında İstanbul’da kuruldu. Faaliyetlerine küresel yenilikleri takip ederek, müşterilerinin tercih ettiği çözüm ortağı olma vizyonunu koruyarak ve etik değerlerinden ödün vermeyerek gerçekleştiriyor. Kuruluşundan bu yana gerek hizmet verdiği müşterilerin çalıştıkları pazarlar gerekse sektörel ve global gelişmeler doğrultusunda göstermiş olduğu kararlılık ile bugün faaliyetlerine devam ediyor. Batı Innovative Logistics, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Bursa, İzmit, Gaziantep, İskenderun, İST Havalimanı, Ankara, Çanakkale Limanı, Derince ’de toplam 10 şube ve 3 depoya sahiptir. Seul, Güney Kore & Köstence, Romanya’da 2 Yurtdışı İrtibat Ofisi; Almanya: Berlin (BATI Logistics GmbH), İtalya: Trieste (BATI Logistics SrL) ve Amerika: New York olmak üzere 3 Yurtdışı ofisiyle Denizyolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Proje Kargo Taşımacılığı ve Gemi Kiralama, ISO Tank Taşımacılığı, Yat Taşımacılığı, Flexitank Konteyner Taşımacılığı, Karayolu ve Depolama, Hat Temsilciliği ve Liman Acenteliği, Bozulabilir Kargo Taşımacılığı alanlarında 30 yıldır faaliyetlerine devam ediyor. batigroup.com.tr

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
banner155