banner92
banner139
banner69

BKM Lojistik filosuna 43 treyler, 11 çekici kattı

banner113

BKM Lojistik, 8’i frigo olmak üzere toplam 43 treyler ve 11 adet de çekici yatırımı yaptı. Bu yeni yatırımla BKM Lojistik, 140 treyler ve 70’de çekiciden oluşan filoya ulaştı.

banner114
LOJİSTİK 20.05.2022, 18:35 Erkan YILMAZ
BKM Lojistik filosuna 43 treyler, 11 çekici kattı
banner100

Türkiyenin köklü ve önemli taşımacılık firmalarından biri olan BKM Lojistik, filosunu genişletmeye devam ediyor. Başta İngiltere olmak üzere Almanya, İtalya, Fransa ve tüm Batı Avrupa ülkelerine taşımacılık yapan BKM Lojistik, müşterilerinden gelen yeni taleplere cevap vermek ve taşıdığı ürünlerin çeşitliliğini artırmak için filosuna ilave çekici ve treyler yatırımı yaptı. 

BKM Lojistik filosuna 8i frigo olmak üzere toplam 43 adet treyler yatırımı yaptı. Tırsan Treylerden teslim aldığı 43 adetlik yeni yatırımla birlikte BKM Lojistikin filosundaki treyler sayısı 140 adede yükseldi. BKM Lojistik, treyler yatırımının dışında yeni çekici yatırımı da yaptı. BKM Lojistik, Volvo Truckstan 11 adet çekici teslim aldı. Bu yeni çekici yatırımı ile birlikte BKM Lojistikin filosundaki çekici sayısı 70 adede yükseldi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan BKM Lojistik Yönetim Yönetim Kurulu Başkanı Edip Bakımcı, tüm Batı Avrupaya taşımacılık yaptıklarını hatırlatarak yeni yatırımla birlikte daha da güçlendiklerini söyledi. Frigo yatırımı ile birlikte müşterilerden gelen frigo taleplerine de cevap vereceklerini belirten Edip Bakımcı, frigo konusunda geçmişte büyük bir tecrübeye sahip olduklarını hatırlattı. Bu yeni çekici ve treyler yatırımları ile taşıdıklarını ürünlerin çeşitliliğini de artıracaklarını kaydeden Edip Bakımcı, yeni araç yatırımları ile birlikte filolarındaki treyler sayısının 140a, çekici sayısının ise 70e yükseldiğini sözlerine ekledi.

Yorumlar (1)
İlyas aygünes tır söforü 2 yıl önce
Kazasi belasiz bol kazncilar nasip etsin inşAllah hayrili olsun ükemize
banner92
banner116
banner117
banner155