banner139
banner69

Cevat Logistics 40 MAN’la filosunu güçlendirdi

banner113

Cevat Logistics 40 MAN’la filosunu güçlendirdi. 2015’e de yeni siparişlerle iddialı giriyor.

banner114
LOJİSTİK 24.12.2014, 12:17 24.12.2014, 12:30 Taşıma Dünyası
Cevat Logistics 40 MAN’la filosunu güçlendirdi
banner101
Sektörün önde gelen firmalarından Cevat Logistics, 2014 yılında toplam 40 MAN çekici satın alarak iddiasını ortaya koydu. Filosunun tamamı MAN araçlardan oluşan Cevat Logistics,  2015 yılına da hızlı giriyor. MAN’la yatırımlarına devam eden firma, yeni yılın ilk siparişlerinden 10 aracını yılın ilk çeyreğinde teslim alacak

Bu yıl, Türkiye’de MAN’a yatırım yaparak büyük kazanç elde eden firmalardan biri de Cevat Logistics oldu. Yakıt tasarrufu, yüksek Alman teknolojisi, satış sonrası hizmetlerin mükemmelliği için MAN’la işbirliği yapan firma 2014 yılında toplam 25 MAN TGX EfficientLine ve 15 adet MAN TGS EfficientLine çekici satın alarak araç filosunu güçlendirdi. 

Cevat Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Cevat İlhan, filolarındaki tüm araçların MAN çekicilerden oluştuğunu vurgulayarak, “Yıllardır MAN’la çalışıyoruz. İşletme maliyetlerindeki tasarrufu, yakıt sarfiyatındaki cimriliği, dayanıklılığı bizim için çok önemli. Geçen yıl MAN’a büyük yatırım yaptık. Önümüzdeki yıl da devam edeceğiz. İşbirliğimiz daha uzun yıllar sürecektir” diye konuştu. 

“MAN’ı orijinal parçada yüzde 38 indirim kararı için kutluyorum”

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Niyazi İlhan da, MAN’ın 2014 yılının son çeyreğinde uygulamaya koyduğu orijinal yedek parçada yüzde 38’e varan sürekli indirim kararını çok önemsediklerini belirterek, “MAN’ı bu cesur kararından dolayı kutluyorum. Bu karar filomuzdaki 2. el araçlarımızın değerini daha da artıracaktır” dedi.  

“MAN’a yatırım yapanlar daha çok kazanıyor”

MAN Kamyon Bölge Koordinatörü Ersoy Öksüz, “MAN sektörde hızla zirveye ilerliyor. Araçlarımızın sorunsuz çalışması, ortaya çıkan basit sorunların MAN yetkili servisleri tarafından süratle çözüme kavuşturulması, ekonomik işletme maliyetleri sektör oyuncularını her geçen gün daha çok etkisi altına alıyor. MAN’a yatırım yapanlar her geçen gün daha çok kazanıyor, sayıları daha da hızla çoğalıyor” şeklinde konuştu. 


Cevat Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Cevat İlhan


MAN Kamyon Bölge Koordinatörü Ersoy Öksüz, Cevat Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Cevat İlhan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Niyazi İlhan

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153