banner91

banner92

Çoban Tur Boltas Grubu 60 Stralis aldı

Iveco’nun İstanbul Anadolu yakası yetkili satıcısı Iveco Otomotiv, Iveco ikinci el markası Ok Trucks üzerinden satışını gerçekleştirdiği 60 adet Stralis AT440S46 T/FP LT çekiciyi Uluslararası lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Çoban Tur/ Boltas Grubu’na törenle teslim etti.

LOJİSTİK 11.11.2019, 08:44 23.07.2021, 17:20 Taşıma Dünyası
Çoban Tur Boltas Grubu 60 Stralis aldı

Teslimat törenine Çoban Tur / Boltas Grubu İcra Kurulu Üyesi Burhan Gültay, Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak , Iveco OK Trucks Müdürü Haluk Korucan ve Iveco yetkilileri katıldı.

Firma yetkilileri şunları ifade ettiler: “Bilindiği üzere Uluslararası lojistik hizmeti, günümüzde büyük bir sorumluluk ister ve ancak profesyonel firmaların altından kalkabileceği bir sektör haline geldi. Dünya ve özellikle Ülkemiz için ithalat ve ihracatın can damarlarıdır ve ülkemizde döviz kazandırıcı hizmetler alanında önemli bir katma değer yaratıyor. Stralis’in ikinci elde de sınıfının en iyilerinden birisi olması sebebiyle Iveco markasını tercih ettik”

Filosunda 1017 araç bulunuyor

Firma yetkilileri şu şekilde devam etti: “Filosunda yeni yatırımlarla çekici, konteyner, Swap body ve Treyler olarak toplam 1017 adet araç filosu bulunan, hem yurt içi hem de yurt dışı lojistik sektöründe faaliyet gösteren Çoban Tur / Boltas Grubu satın almış olduğu 60 adet Stralis’i yurt içi ve yurt dışında uluslararası taşımalarında kullanacak. Bu işbirliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ederiz”

 

Yorumlar (0)
banner92
13
parçalı az bulutlu