banner92
banner139
banner69

DB Schenker Arkas Türkiye’de 8’inci deposunu Gebze Pelitli'de açtı

banner113

DB Schenker Arkas Genel Müdürü Özgür Al, “Sekizinci depomuz olan Gebze-Pelitli yatırımıyla, DB Schenker Arkas’ın Türkiye’deki depolama hacmini %10 oranında artırdık” dedi. Kontrat lojistiğinde farklı birçok sektöre hizmet verebilecek donanımda hazırlanan Gebze-Pelitli deposuyla DB Schenker Arkas, operasyonel süreçlerde yüksek kalite ve kondisyonda hizmet sağlayacak.

banner114
LOJİSTİK 07.07.2023, 15:01 Erkan YILMAZ
DB Schenker Arkas Türkiye’de 8’inci deposunu Gebze Pelitli'de açtı
banner100

Dünyanın en büyük global lojistik hizmet ve servis sağlayıcılarından DB Schenker Arkas, 150 yıllık deneyimiyle hizmet ağını geliştiriyor, yeni yatırımlarıyla büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Türkiye’deki sekizinci depo açılışını gerçekleştiren DB Schenker Arkas, kontrat lojistiğinde-farklı birçok sektöre hizmet verebilecek donanımda hazırlanan Gebze-Pelitli deposuyla, operasyonel süreçlerde yüksek kalite ve kondisyonda hizmet sağlayacak. Globalde ve yerelde büyük pek çok müşteriye ev sahipliği yapan Gebze-Pelitli deposunda, elleçleme süreçleri, depolama ve katma değerli hizmetler dahil olmak üzere tüm operasyonel süreçler titizlikle yürütülüyor.

DB Schenker Arkas Genel Müdürü Özgür Al depo açılışında gerçekleştirdiği konuşmasında, “DB Schenker Arkas ailesi olarak her gün büyümeye devam ediyor ve Türkiye’deki yatırımlarımızı artırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sekizinci depomuz olan Gebze-Pelitli yatırımıyla, DB Schenker Arkas’ın Türkiye’deki depolama hacmini %10 oranında artırdık. Lojistik sektöründeki ihtiyaca karşılık verebilmek adına var gücümüzle çalışıyor, yatırımlarımıza devam edeceğimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.”dedi. Yaptığı çalışma ve yatırımlarla sektörde öncü olan DB Schenker Arkas, hizmet kapasitesini artırarak büyümeye ve lojistik sektörünü şekillendirmeye devam edecek.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
banner155