banner92

DFDS ve AND işbirliğiyle ağır vasıtalar için deniz ulaşımı ile avantajlı fiyatlar

DFDS Akdeniz İş Birimi ile Ağır Nakliyeciler Derneği arasındaki anlaşma yapıldı. Anlaşma ile Pendik/Kumcular-Ambarlı/Kumport Limanları arasındaki kabotaj seferlerinden bütün dahili nakliyeciler faydalanacak.

banner114
LOJİSTİK 09.02.2022, 09:45 09.02.2022, 09:51 Erkan YILMAZ
DFDS ve AND işbirliğiyle ağır vasıtalar için deniz ulaşımı ile avantajlı fiyatlar

DFDS Akdeniz İş Birimi ile Ağır Nakliyeciler Derneği arasındaki anlaşma ile ağır vasıtalar karayolu yerine deniz ulaşımından faydalanacak DFDS Akdeniz İş Birimi ile Ağır Nakliyeciler Derneği arasında gerçekleştirilen sağladığı anlaşma ile İstanbul Asya ve Avrupa yakası arasındaki tüm müşterilerin taşımalarını yaptığı Pendik/Kumcular-Ambarlı/Kumport Limanları arasındaki kabotaj seferlerinden bütün dahili nakliyeciler faydalanacak.

DFDS Akdeniz İş Birimi, 20 Ocak 2022 tarihi itibarıyla Ağır Nakliyeciler Derneği (AND) ile sağladığı anlaşma doğrultusunda İstanbul, Asya ve Avrupa'da bulunan tüm müşterilerine Pendik/Kumcular-Ambarlı/Kumport seferlerini başlattı. Pendik/Anadolu Yakası ve Ambarlı-Kumport/Avrupa Yakası arasındaki bu düzenli seferlerden iç ulaşım araçları yararlanacak.

Avantajlı fiyatlar ve operasyon kolaylığı

DFDS Akdeniz İş Birimi Satış ve İş Geliştirme Direktörü Önder Başboğa anlaşma ile ilgili şöyle konuştu:“Yapılan bu anlaşma, İstanbul'da özellikle Anadolu-Avrupa istikametinde özel araçlarla gabari dışı taşımaları İstanbul trafiğine girmeden Pendik-Ambarlı arasında düzenli feribot seferlerimizi kullanarak daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor. Böylece feribot seferlerimizin doluluk oranı artacak, ağır taşımacılık yapan firmalara avantajlı fiyatlar ve operasyon kolaylığı sağlanacaktır. Ülkemizin en büyük metropolü olan İstanbul'da ağır vasıtaların karayolu yerine deniz ulaşım imkanlarını kullanmasını sağlayacağız. Bunun vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak bir katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Ağır Nakliyeciler Derneği Başkanı Yasin Bayraktar'a ve bu kapsamda işbirliği yaptığımız yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum."

Ulaşım sektörü için yeni güzergahlar 

Ağır Nakliyeciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Bayraktar gerçekleştirilen anlaşma hakkında şunları söyledi: “ANDolarak DFDS ile yaptığımız bu anlaşma ile üyelerimizin işini kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. İstanbul'da karayolu güzergahına alternatif olan denizyolu ulaşım imkanlarının artması ve ulaşım sektörü için yeni güzergahlar oluşturmasından memnuniyet duyuyoruz. Bu noktada bu işbirliğinin üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

DFDS

DFDS, Avrupa'da taşımacılık ve nakliye hizmetleri sunmaktadır. 8.000'den fazla nakliyeci, DFDS’nin gemi ve liman terminali hizmetlerine ek olarak esnek taşımacılık ve lojistik çözümlerine güveniyor. DFDS’nin10.000 binden fazla çalışanı, 20’den fazla ülkeden oluşan ağında yer alan gemilerde ve ofislerde görev alıyor. 1866 yılında kurulmuş olan ve merkezi Kopenhag’da bulunan DFDS, Nasdaq Kopenhag'da işlem görüyor.

Bilgi için:

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
28
açık