banner69

DHL Express, Yenibosna’daki yeni hizmet merkezini açtı

banner113

DHL Express, yeni servis noktalarıyla Türkiye’deki yatırımlarına ve büyümeye devam ediyor. İstanbul Yenibosna’da 388.7 bin Euro’luk yatırımla hayata geçirilen yeni “DHL Service Point”, DHL Express müşterilerine en iyi hizmeti sunmak üzere kapılarını açtı.

banner114
LOJİSTİK 24.06.2022, 15:26 24.06.2022, 15:28 Erkan YILMAZ
DHL Express, Yenibosna’daki yeni hizmet merkezini açtı
banner100
banner95

DHL Express Türkiye, toplam 100 milyon Euro’ya varan yatırımlarıyla hizmet noktalarının sayısını ve kapasitesini artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda;388.7 bin Euro’luk yatırımla hayata geçirilen Yenibosna’daki yeni “DHL Service Point”, Güneşli ve çevresindeki DHL Express müşterilerinin uluslararası lojistik taleplerine yanıt vermek üzere 22 Haziran’da hizmete girdi.

banner97

DHL Express Türkiye CEO’su Mustafa Tonguç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada,yeni “DHL Service Point” için genel müdürlük binasının İstanbul Havalimanı’na taşınmadan önce bulunduğu Güneşli-Yenibosna bölgesinin özellikle seçildiğini belirterek,gerek Yenibosna gerekseçevre bölgelerdeki müşterilerine yakın olmayı hedeflediklerini söyledi.Tonguç, “yeni hizmet noktamızla bölgedeki varlığımızı sağlamlaştırmayı ve müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde yanıtlamayı amaçlıyoruz. Sadece İstanbul değil, tüm Türkiye’yi kapsayan yeni hizmet merkezi ve tesis yatırımlarımız önümüzdeki dönemde de sürecek.”dedi.

Yorumlar (0)
banner116
banner117