banner139
banner69

E-ticaret ürün paketlemesinde Türkiye'de bir ilk

banner113

Bir Haskutu markası olan Kolijet, ürün ambalajına ihtiyaç duyan herkesin ihtiyacını ertesi gün ayağına getiriyor. Kolijet platformu, küçük tüketicinin ambalaj bulma derdine son veriyor. Tek tıkla koli ve ambalaj ürünleri siparişi verilmesini sağlayan Kolijet, verilen siparişi ertesi gün adrese teslim ediyor.

banner114
LOJİSTİK 15.09.2023, 13:05 Erkan YILMAZ
E-ticaret ürün paketlemesinde Türkiye'de bir ilk
banner101

Bir Haskutu markası olan Kolijet’in ürün yelpazesinde; özel baskılı kutular, koliler, e-ticaret kargo kutuları, kargo kutuları, kapaklı kargo kutuları, e-ticaret kolileri, zigzag kırpık kağıt bulunuyor. Kolijet platformu, istenilen sayıda ve boyutta koli ve ambalaj siparişi vermenize imkan sağlıyor.

Siparişiniz ertesi gün kargo da 

Kolijet’in Kurucusu ve Haskutu Genel Müdürü Mehmet Haskaraman; “Kolijet.com ile istediğiniz koli ölçüsünü sisteme giriyorsunuz ve adet sınırlaması olmaksızın koli siparişi verebiliyorsunuz. Ölçüleri siz belirliyorsunuz; biz ertesi gün siparişinizi talebinizi kargoya veriyoruz. Bu uygulama Türkiye'de bir ilk.”dedi

Kolijet.com’un küçük işletmelere hitap ettiğini belirten Haskaraman: “Büyük e-ticaret firmaları ambalaj ihtiyacını toptan şekilde büyük fabrikalardan tedarik edebiliyor ama küçük işletmelerin Kolijet gibi bir platforma ihtiyacı var. Kolijet ile bu noktada Türkiye'de bir ilk yaptık. Alt limit zorunluluğu olmaksızın ihtiyacınız olan koli ölçüsünü sisteme giriyorsunuz ve siparişini verebiliyorsunuz. Ölçüleri ve özel baskılı olup olmayacağını siz belirliyorsunuz. Biz ertesi gün bu talebinizi kargoya veriyoruz.”dedi.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153