banner91

banner92
banner69

Filosundaki çekici sayısı 100’e çıktı

Teslimatla birlikte filosuna Ali Çavuşoğulları Lojistik, 30 adet Euro 6 motorlu Actros 1842 LS çekici kattı ve araç sayısı 100 oldu. Satışı Bayraktarlar Merkon gerçekleştirdi.

LOJİSTİK 16.08.2017, 15:56 16.08.2017, 16:02 Taşıma Dünyası
Filosundaki çekici sayısı 100’e çıktı

 Ali Çavuşoğulları Lojistik, filosundaki araç sayısını artırırken tercihini bir kez daha Mercedes-Benz’den yana yaptı.

Satın aldığı araçların tamamını yurtiçi nakliyede kullanacak olan şirket, gerçekleşen Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Bayraktarlar Merkon’da gerçekleştirilen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı, Bayraktarlar Merkon Genel Müdürü Mehmet Akyol, Kamyon Satış Müdürü Serdar Üçyıldız ve Ali Çavuşoğulları Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Genç katıldılar.Tercihimiz yine Mercedes-Benz

Ali Çavuşoğulları Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Genç, “Uzun yıllara dayalı işbirliğimizin sonucu olarak bu alımda tercihimizi yine Mercedes-Benz’den yana yaptık. Yurtiçi nakliyatta kullanacağımız Actros çekicilerin düşük emisyona, yakıt ekonomisi sağlayan dayanıklı motorlara sahip olması ve markanın güvenilir olması bizim için çok önemli tercih nedenleri. Diğer önemli bir etken de Mercedes-Benz Türk’ün yaygın servis ağına sahip olması. Bu değerli işbirliği için Mercedes-Benz Türk, TruckStore ve Bayraktarlar Merkon’a teşekkür ediyor, işbirliğimizin daha da artarak devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.
Actros büyük avantajlar sağlıyor


Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı ise “Değerli bir iş ortağımız olan Ali Çavuşoğullar Lojistik şirketine 30 adet Mercedes-Benz Actros 1842 LS çekici teslimatını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mercedes-Benz çekicileri yeni Euro 6 motorlarıyla yakıt ekonomisinde performansını daha da artırdı. 120.000 km’ye çıkan bakım aralıkları ve %20 oranında düşen bakım maliyeti ile Actros, müşterilerimize ticari anlamda büyük avantaj sağlıyor. Türkiye’deki 50.yılımızı kutladığımız bu önemli yılda da Mercedes-Benz Türk olarak her zaman en doğru ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz. Yeni araçların Ali Çavuşoğulları Lojistik’e hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
6
parçalı bulutlu