banner139
banner69

Index Grup teknoloji lojistiğine yatırım yapıyor

banner113

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup’un lojistik alanında faaliyet gösteren şirketi Teklos AŞ, 2023 yılında teknolojik hamlelere yatırım yaparak yeni iş modelleriyle müşterilerine hizmet vermeye hazır.

banner114
LOJİSTİK 03.01.2023, 15:04 Taşıma Dünyası
Index Grup teknoloji lojistiğine yatırım yapıyor
banner101

Bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup’un lojistik alanında faaliyet gösteren şirketi Teklos AŞ, teknoloji ürünlerinin depolamasını, depo içi katma değerli hizmetleri, stok yönetimini, dağıtımını, iade yönetimini, servis lojistiğini bir bütün olarak sağlayan yeni yatırımlar yapıyor.

Teklos AŞ, yeni yazılım yatırımı ve iş modeliyle birlikte teknoloji sektörü başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm sektörlere inovatif çözümlerle lojistik hizmeti vermeye hazır. Teklos AŞ, yeni yazılım yatırımıyla ve iş modeliyle hem B2B hem de B2C hizmet sunan şirketlere önemli avantajlar sağlıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerine ürünlerini Türkiye’nin her yerindeki son kullanıcılara ulaştırma fırsatı sunmanın yanı sıra işlerini büyütmeleri ve satışlarını arttırmaları için yardımcı oluyor.

Teklos AŞ Genel Müdürü Çetin Ekinci: “Sektörde fark yaratabilmenin ve yarının dünyasında güçlü bir şekilde var olabilmenin yolu, dijitalleşme ve teknolojik dönüşümü yakalamaktan geçiyor. Bunun için hem teknolojik donanım ve yazılımları kullanmak hem de mevcut iş modellerine teknolojiyi entegre ederek müşterilere uçtan uca hizmet sağlamak gerekiyor. Teklos AŞ olarak 33 yıldır tedarik zincirleri içindeki lojistik hizmetlerin kalitesini, hızını ve verimliliğini sürekli olarak artırarak tek noktadan tedarik anlayışıyla müşterilerimize güçlü, karlı, verimli ve nitelikli lojistik hizmetleri sunuyoruz. İçinde bulunduğumuz dijital çağda teknolojideki en güncel gelişmeleri ve trendleri yakinen takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz edip onlar için yenilikçi iş modelleri yaratmaya ve maliyet ölçekli çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Yeni yazılım yatırımımızla, özellikle pazaryeri oyuncuları ile direkt entegrasyon sağlayıp onların lojistik süreçlerini daha hızlı ve verimli bir yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize sunacağımız katma değerli hizmetlerle onların son kullanıcılar nezdinde memnuniyetlerini de arttırmak, en büyük amacımız. Bilişim teknolojileri sektöründe tam 22 yıldır açık ara lider olan Index Grup’un bu stratejik yatırımı ve atacağımız yeni adımlarla lojistikte teknoloji üssü olmaya devam edeceğiz.”

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153