Iveco Kavaklıdere’ye 10 Eurocargo sattı

Iveco Ankara yetkili satıcısı ve servisi Özgözde, Kavaklıdere şarapları için özel olarak üretilen Eurocargo 150 E 18 araçları, firmanın Ankara tesislerinde düzenlenen törenle teslim etti.

banner114
LOJİSTİK 01.08.2013, 10:44 01.08.2013, 15:19
Iveco Kavaklıdere’ye 10 Eurocargo sattı
banner100
banner101
Iveco Ankara yetkili satıcısı ve servisi Özgözde, Kavaklıdere şarapları için özel olarak üretilen Eurocargo 150 E 18 araçları, firmanın Ankara tesislerinde düzenlenen törenle teslim etti. Teslimat törenine Kavaklıdere Şarapları Ticaret Direktörü Fehmi Atak, İdari işler müdürü İskender Kirişci, satınalma uzmanı Didem Güven ve satışı gerçekleştiren Iveco Ankara bayisi Özgözde Otomotiv Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Sezgin Işık katıldı.

Kaliteden ödün vermeden çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Kavaklıdere Şarapları Ticaret Direktörü Fehmi Atak, “Kalitemizi lojistik hizmetlerimizde de üst seviyelere taşımak istiyoruz. Kullandığımız araçlar da hizmet kalitemiz ve şirket prestijimiz için çok önemlidir. Bu nedenle tercihimizi Iveco Eurocargo’dan yana kullandık’’ dedi.

Özgözde Otomotiv Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Sezgin Işık ise Ankara’nın önemli kuruluşlarından Kavaklıdere Şarapları ile olan işbirliklerinin devam edeceğini belirterek,firmanın talebi doğrultusunda ihtiyaçlarının doğru olarak belirlendiğini ve Iveco’nun sağladığı maksimum ürün gamı sayesinde kendilerine uygun en verimli araçların özel olarak ürettirildiğini belirtti.

Sağladığı ekonomi ve sürüş konforu ile Iveco Eurocargo araçların firmaya büyük katma değer yaratacağına inandığını belirten Sezgin Işık, tören sonunda firma yetkililerine plaket takdim etti.

Yorumlar (0)
banner117
19
açık