banner91

banner115

banner92

Kargo paketleri OPET istasyonlarından teslim alınabilecek

OPET, pandemi döneminde artışa geçene-ticaret alışverişlerinin kargo teslimatı konusunda yeni bir hizmete başladı. OPET, Kargopark ile yaptığı işbirliği ile kargo teslimatı konusunda mesai saatleri içinde evde bulunmadıkları, işyerlerine kargo teslimatı yapılmasına izin verilmediği veya pandemi sonrası temas konusunda hassasiyeti arttığı için sorun yaşayan tüketiciler için paketlerine 7/24 kolayca ulaşabilecekleri bir çözüm getiriyor. OPET’in fark yaratan Ultrakargo projesi İstanbul’daki 5 OPET istasyonunda başlayacak. Projenin çok yakında Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli gibi büyük şehirlerde 150 lokasyona yaygınlaştırılması hedefleniyor.

banner114
LOJİSTİK 17.12.2020, 17:21 Erkan YILMAZ
Kargo paketleri OPET istasyonlarından teslim alınabilecek
banner100

Kargopark ile yapılan işbirliği ile gerçekleşen ortak kargo istasyonu projesi kapsamında e-ticaret sitelerinden yaptığı alışverişin teslimat adresi olarak kendisine en uygun OPET Ultrakargo lokasyonunu seçenler, kargo firması tarafından bildirilen şifre ve kimlik bilgisi ile 7 gün 24 saat paketini teslim alabiliyor. Ortak kargo istasyonu olarak tasarlanan OPET Ultrakargo Projesi ile e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan müşterilerine kargo teslimatlarını OPET istasyonlarından teknolojik, pratik ve kimseyle temas etmeden güvenli bir şekilde alabilme olanağı sunuluyor.

Yeni lokasyonlarla kapsamı genişletilecek

İstasyonlarda yer alan akıllı otomatlar, üretici ve işletmeci firma Kargopark ile e-ticaret ve kargo firmaları arasındaki yazılım entegrasyonu ile tüketicilerin kargolarını OPET istasyonlarından teslim almalarına olanak sağlıyor. Proje kapsamında e-ticaret sitelerinden yaptığı alışverişin teslimat adresi olarak kendisine en uygun OPET Ultrakargo lokasyonunu seçen müşteriler, kargo firması tarafından bildirilen şifre ve kimlik bilgisi ile paketini 7/24 teslim alabiliyor. Ayrıca eve teslimat isteyen, ancak paket ulaştığında evde olmayan müşterilerin paketleri de OPET noktalarına bırakılabiliyor. Otomatlar üretici firma Kargopark tarafından lokasyon uygunluğuna göre üretiliyor ve farklı boyutta bölümlere sahip. Otomatlar teslimat öncesi paketleri güvenli bir şekilde muhafaza ediyor.

150 lokasyona ulaşacak

İstanbul’daki 5 OPET istasyonunda başlayan projenin çok yakında Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli gibi büyük şehirlerde 150 lokasyona yaygınlaştırılması hedefleniyor. Bu süreçte OPET’in projeyi beraber geliştirdiği Kargopark GenelMüdürü Erdal Özkan ‘2015 yılında Türkiye’de ilk yerli akıllı kargo dolabını ürettiklerini belirterek , 5 yıl boyunca Türkiye şartlarında oluşturduğumuz birikimi OPET kalitesi ilebirleştirip müşterilere kusursuz bir deneyim sunmak istiyoruz”dedi.

OPET'se fark eder

banner97
Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarına yeni bir boyut getirdiklerini belirten OPET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin, OPET’in yeni ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyeti konusunda kurduğu sistemler ile müşterilerinin en çok tercih ettiği marka olmaya devam ettiğini söyledi. Zengin, “OPET olarak hayatın her anında müşterilerimizin yanında olma ve “OPET’se fark eder” vizyonuyla hareket ediyor, yeni ürün ve hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti konusunda kurduğumuz yenilikçi ve teknoloji odaklı sistemlerle müşterilerimizinen çok tercih ettiği marka olmaya devam ediyoruz. Akaryakıt istasyonlarımızda, araçların her türlü ihtiyacının yanı sıramüşterilerimize de alternatif hizmetler sunuyoruz. OPET Ultrakargo Projesi’ni de müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre kurguladık. Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinden biri olan Trendyol’un paketleriyle başlattığımız projemizi yeni işbirlikleri ve yeni OPET lokasyonları ile daha da büyüteceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
14
açık