banner139
banner69

Kartur Grup Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’ni açtı

banner113

Kartur Grup, lojistik sektöründe müşterilerine uçtan uca hizmet sağlama amacıyla yatırımlarına devam ediyor. Şirket, İzmir’de, Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

banner114
LOJİSTİK 13.08.2023, 15:13 14.08.2023, 22:35 Erkan YILMAZ
Kartur Grup Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’ni açtı
banner101

Lojistikten personel taşımacılığına, turizmden inşaata birçok alanda faaliyetlerine 1999 yılından beri devam eden İstanbul merkezli Kartur Grup, lojistik sektöründe yaptığı faaliyetlerin ardından depolama hizmetleri alanında da atılım gösteriyor. Şirket, müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak ve depolama kapasitesini artırmak amacıyla İzmir’in Menderes semtinde açılan alanda hem depo, hem de bölge temsilciği olarak faaliyet gösterirken, bu doğrultuda yerel halka istihdam imkânı da sağlayarak hizmet verdiği kurumsal markaların depolama konusundaki da çözüm ortağı olacak

Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’nin açılışında açıklamalarda bulunan Kartur Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Haliloğlu, her sektörde hızın önemli bir figür haline geldiğini belirterek, “Lojistik sektöründe de her geçen gün artan müşteri beklentilerini karşılamak için daha hızlı bir şekilde teslimat yapmanın önemini artık hepimiz biliyoruz. Mikro ve makro dağıtım alanında da biz de uzun zamandır, kurumsal firmalara hizmet veriyoruz. Müşterilerimize, uçtan uca lojistik hizmetleri verirken, 2023 yılı içinde de öz mal kamyon, kamyonet, hafif ticari ve çekicilerden oluşan frigofrik filo yatırımlarımıza ek olarak müşterilerimizin lojistik ve depolama ihtiyaçlarını karşılamak için Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’ni hizmete sunmaya karar verdik. Gelecekte de yine farklı yatırımlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda sizlerle bir araya geleceğiz” dedi.

Kartur Şirketler Grubu

1999 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan ve büyük hedefler ile yola çıkan Kartur, ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesi ile uluslararası düzeyde söz sahibi ve lider olan markalar ile çalışmaya başladı. Kartur, lojistikten personel taşımacılığına, turizmden inşaata birçok alanda faaliyetlerine ve yatırımlarını sürdürüyor. Geçen yıllar içinde ürün taşımacılığından personel taşımacılığına, turizmden inşaat sektörüne kadar birçok alana yatırım yapan Kartur, Her gün bayi, zincir market, mağaza ve nihai tüketicilere teslim ettiği 10.000’den fazla sipariş, kat ettiği 50.000 kilometre, güçlü araç filosu ve eğitimli personelleri ile Türkiye’nin 7 bölgesinde kurumsal firmalara hizmet sunuyor. Geleceğe dönük büyük planları olan Kartur; Dış Ticaret, Enerji ve Otomotiv sektöründe de yatırımlarına devam ediyor.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153